Vėjų linija & Garliavos duona vs Modesta (102:58)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 12 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Pilėnų pagrindinė mokykla (pradinių klasių korpusas), Ašigalio g. 23, Kaunas, LT-49151

Rekordu pažymėtose rungtynėse „Vėjų linija & Garliavos duona“ nepaliko vilčių „Modestos“ krepšininkams

2018 vasario 12 d., Pirmadienis, 21:52 val., peržiūros: 712

Pirmadienio vakarą Pilėnų pagrindinėje mokykloje vyko Įmonių lygos Mažosios taurės rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidę „Vėjų linija & Garliavos duona“ su „​Modesta“​. Visą laiką pirmavę šeimininkai svečiams neleido net pagalvoti apie pergalę. Šeimininkus džiugino ne tik pergalė, bet ir pasiektas lygos rekordas. ​Vytautas Vaškevičius atkovojo rekordinį skaičių atšokusių kamuolių – ​net 35!

​Pirmasis rungtynių kėlinys leido greitai nuspėti rungtynių baigtį. Šeimininkų taškų sąskaitą užbaigęs dvi pirmąsiais atakas atidarė vienas komandos lyderių L.Varnas ir tai buvo tik pradžia. Nors svečiai stengėsi atremti nuožmų varžovų puolimą, rezultatas greit įgavo dviženklį skirtumą. Pasibaigus kėliniui – 24:12.

​Antrasis rungtynių kėlinys, nors ir pralaimint, priklausė D.Kielai („Modesta“​). Jis pelnė visus 16 savo komandos ketvirčio taškų. Deja, tai nepadėjo mažinti atsilikimo. „Vėjų linija & Garliavos duona“​ nesunkiai rinkosi taškus ir prieš antrąją rungtynių pusę susikrovė jau daugiau nei užtikrintą persvarą – 45:28.

​Trečiasis rungtynių ketvirtis niekuo nebestebino. Šeimininkai ir toliau didino savo persvarą. V.Vaškevičius ne tik puikiai kovojo dėl atšokusių kamuolių, bet ir puikiai asistavo komandos draugams. Jis atliko net 14 rezultatyvių perdavimų. Puikią atkarpą šiame kėlinyje sužaidė B.Mockus („Vėjų linija & Garliavos duona“), kuris per mažiau nei tris minutes pelnė 9 taškus. Po P. Juknevičiaus („Modesta“​) taiklaus tritaškio komandas skyrė 20 taškų skirtumas. Tačiau kėlinį tvirtai užbaigė šeimininkai. Komandos paskutinįjį ketvirtį pasitiko rezultatui esant 72:39.

​Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas. „Vėjų linija & Garliavos duona“​ ir toliau sėkmingai atakavo varžovų krepšį bei dar labiau tolo nuo jų. Rungtynių pabaigoje šeimininkai pasiekė ir triženklį taškų skaičių. Tai puikiai vainikavo solidžiai sužaistas komandos rungtynes. Rungtynės baigėsi rezultatu 102:58.

Naudingiausio rungtynių žaidėjo V. Vaškevičiaus („Vėjų linija & Garliavos duona“​) komentaras po pergalingo mačo:
„​Manau, kad šiandien užsivedėm dėl gero rezultato, nors dažnai prieš silpnesnias komandas būna sunku. Buvo kažkokia papildoma motyvacija pasitvarkyti, turbūt, statistiką kažkiek. Nenuleidom rankų, kovojom iki galo. Varžovų lyderio „neperskaitėm“​ pirmus 2 kėlinukus, o po to kažkaip aktyviau puolėm ir pabėgom.“

Permainingose rungtynėse „Vėjų linija & Garliavos duona“ nugalėjo atkaklųjį „Ulmą“ (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 21:50 val.)Įtemptose rungtynėse „Vėjų linija & Garliavos duona“ palaužė „Alaina & Limobus“ (2017 lapkričio 13 d., pirmadienis, 21:32 val.)„Bitdefender-Altacom“ permainingose rungtynėse įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkus (2017 gruodžio 11 d., pirmadienis, 21:42 val.)Uraganiniu puolimu rungtynes pradėję „Vėjų linija & Garliavos duona“ pranoko „Požeminės linijos ‒ POLI“ komandą (2017 lapkričio 27 d., pirmadienis, 21:50 val.)„Plastena“ po įtemptos kovos įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkus (2017 lapkričio 20 d., pirmadienis, 21:51 val.)Tris kėlinius pirmavę „Vėjų linija & Garliavos duona“ nesunkiai susitvarkė su „Celsis“ (2018 vasario 06 d., antradienis, 23:19 val.)Įnirtingame mače namuose žaidę „Vėjų linija & Garliavos duona“ palaužė „Enersteną“ (2018 kovo 12 d., pirmadienis, 22:10 val.)„Kesko Senukai“ paskutiniajame kėlinyje išplėšė pergalę prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkus (2018 kovo 05 d., pirmadienis, 22:09 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ neatsilaikė prieš lygoje neklumpančius „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ krepšininkus (2017 spalio 30 d., pirmadienis, 23:44 val.)„Best 4 You“ įtikinamai įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkus (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 19:36 val.)