Vėjų linija & Garliavos duona vs Bitdefender ‒ Altacom (76:95)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gruodžio 11 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Pilėnų pagrindinė mokykla (pradinių klasių korpusas), Ašigalio g. 23, Kaunas, LT-49151

„Bitdefender-Altacom“ permainingose rungtynėse įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkus

2017 gruodžio 11 d., Pirmadienis, 21:42 val., peržiūros: 777

Pirmadienio vakarą Pilėnų pagrindinėje mokykloje vyko Įmonių lygos A pogrupio rungtynės, kuriose susitiko „Vėjų linija & Garliavos duona“ (šeimininkai)​ su „Bitdefender-Altacom“ (svečiais)​. Galutinį rungtynių rezultatą nulėmė ketvirtasis kėlinys, kuriame svečiai šeimininkams nepaliko jokių vilčių laimėti.

​Pirmasis rungtynių ketvirtis prasidėjo svečių spurtu 9:0, kuriame 4 taškus pelnė A.Dunauskas. Ši atkarpa padėjo jiems išlaikyti iniciatyvą viso kėlinio metu. Po taiklaus O. Petrėčio dvitaškio „Bitdefender-Altacom“​ išsiveržė į priekį 11 taškų skirtumu. Kėlinio pabaigoje po sėkmingos šeimininkų atkarpos 6:0, jiems pavyko priartėti prie varžovų ir užbaigti kėlinį atsiliekant 5 taškais (21:26).

​Antrajame kėlinyje buvo gausu permainų. Komandos keitėsi sėkmingais epizodais. Po taiklaus L. Varno („Vėjų linija & Garliavos duona“​) tolimo šūvio šeimininkai pradėjo alsuoti oponentams į nugarą, palikdami vos 3 taškų skirtumą. Sėkmingiau kėlinio pabaigą sužaidę „Bitdefender-Altacom“​ ilgąją pertrauką pasitiko pirmaudami rezultatu 36:43.

​Antroji rungtynių pusė žadėjo intrigą. Įpusėjus trečiajam kėliniui šeimininkams pagaliau pavyko pasivyti svečius. E. Mackevičiaus, kuris kėlinyje pelnė 16 iš 29 komandos taškų, dėka „Vėjų linija & Garliavos duona“​ likus 2 minutėms iki ketvirčio pabaigos išsiveržė į priekį. Rezultatas prieš lemiamą ketvirtį – 65:60.

​Paskutiniojo kėlinio pradžioje spurtuodami net 16:0 savo poziciją šiose rungtynėse įtvirtino svečiai. Per šias 10 žaidimo minučių jie pelnė net 35 taškus. Tai nulėmė galutinį rungtynių rezultatą 76:95.

„Bitdefender-Altacom“​ šių rungtynių trenerio S. Mikalausko komentaras:
„​Manau, kad abi komandos šiandien norėjo pralaimėt. Mes taikom į Mažąją taurę, bet užsivedimas mūsų gal buvo didesnis ir tai padėjo nugalėt.“

„Plastena“ po įtemptos kovos įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkus (2017 lapkričio 20 d., pirmadienis, 21:51 val.)„Best 4 You“ įtikinamai įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkus (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 19:36 val.)Įtemptose rungtynėse „Vėjų linija & Garliavos duona“ palaužė „Alaina & Limobus“ (2017 lapkričio 13 d., pirmadienis, 21:32 val.)Permainingose rungtynėse „Vėjų linija & Garliavos duona“ nugalėjo atkaklųjį „Ulmą“ (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 21:50 val.)„Kesko Senukai“ paskutiniajame kėlinyje išplėšė pergalę prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkus (2018 kovo 05 d., pirmadienis, 22:09 val.)Rekordu pažymėtose rungtynėse „Vėjų linija & Garliavos duona“ nepaliko vilčių „Modestos“ krepšininkams (2018 vasario 12 d., pirmadienis, 21:52 val.)Gan nervingose rungtynėse sunki „Brentex Trailer & Partner“ pergalė prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2018 vasario 26 d., pirmadienis, 21:45 val.)„Bitdefender ‒ Altacom“ be didesnio vargo įveikė „Lietuvos geležinkeliai“ (2017 gruodžio 04 d., pirmadienis, 22:35 val.)Puikų puolimą pademonstravę „Hipocredit.lt“ krepšininkai įtikinamai įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2017 lapkričio 06 d., pirmadienis, 20:47 val.),,Bitdefender ‒ Altacom“ nesunkiai įveikė ,,Alaina & Limobus“ (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 18:02 val.)