Ryterna vs Požeminės linijos ‒ POLI (100:45)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2018 kovo 14 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Ryterna“ sutriuškino „Požeminės linijos ‒ POLI“ (100:45)

2018 kovo 14 d., Trečiadienis, 20:48 val., peržiūros: 752

Kovo 14 d., Trečiadienį, Kauno energijos sporto salėje įvyko įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių atkrintamosios rungtynės, aštuntfinalis, kuriame susitiko šeimininkai „Ryterna“ ir svečių teisėmis žaidę „Požeminės linijos ‒ POLI“.

Rungtynės iškarto prasidėjo šeimininkų dominavimu ir kėlinio viduryje svečiams dar nebuvo pavykę pelnyti taškų (7:0). Visgi svečiai buvo sumažinę atsilikimą iki minimumo, bet geriau sužaistas kėlinio galams leido šeimininkams pirmauti po pirmojo ketvirčio (16:10)

Antrajame rungtynių kėlinyje šeimininkai nusprendė nulemti rungtynių baigtį jau šiame ketvirtyje ir puikios gynybos ir greitų atakų dėka kėlinys buvo laimėtas (30:3) ir „Požeminės linijos ‒ POLI“ buvo nukautuoti.

Trečiajame rungtynių kėlinyje „Ryterna“ ir toliau smaginosi po varžovų krepšiu ir pelnė vieną tašką po kito (66:16). Prieš lemiamą ketvirtį nugalėtojas jau buvo aiškus ir švieslentė rodė rezultatą šeimininkų naudai (74:25).

Ketvirtajame rungtynių ketvirtyje šeimininkai leido sau kiek atsipalaiduoti ir svečiai jau lengviau rinko taškus, bet rezultatas per daug nepakito ir lengvą pergalę šventė „Ryterna“ rezulatu 100:45 (16:10, 30:3, 28:12, 26:20).

Rezultatyviausi žaidėjai:

M. Beržansko 51 taškas leido „Restauratoriai & Hausa“ sutriuškinti „Požeminės linijos ‒ POLI“ (108:59) (2018 kovo 08 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)„Hidraulinės sistemos“ turėjo vargo su „Požeminės linijos ‒ POLI“ (2018 sausio 17 d., trečiadienis, 20:29 val.)„J. Vitkaus inžinerijos batalionas “ be didesnio vargo įveikė „Požeminės linijos ‒ POLI“ (2017 gruodžio 06 d., trečiadienis, 22:39 val.)„RVG Baldai“ nepasigailėjo sezone debiutavusių „Požeminės linijos ‒ POLI“ krepšininkų (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 23:39 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ nepasipriešino „Lemora“ (58:78) (2018 sausio 09 d., antradienis, 11:37 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ atsilaikė prieš „Ulmą“ (73:71) (2017 gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 21:33 val.)„Ryterna“ pervažiavo „Telia“ (2017 lapkričio 16 d., ketvirtadienis, 00:02 val.)„Hipocredit.lt“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Požeminės linijos ‒ POLI“ ir nerealus M.Jakšto tritaškių pataikymas (2018 vasario 13 d., antradienis, 22:04 val.)„Ryterna“ įveikė „Juozo Vitkaus inžinerijos batalioną“ (2018 vasario 07 d., trečiadienis, 20:45 val.)Uraganiniu puolimu rungtynes pradėję „Vėjų linija & Garliavos duona“ pranoko „Požeminės linijos ‒ POLI“ komandą (2017 lapkričio 27 d., pirmadienis, 21:50 val.)