SD Ranga vs Lemora (77:53)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 spalio 31 d., Antradienis, 19:15 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

„SD Ranga“ tris kėlinius vargo su „Lemora“

2017 spalio 31 d., Antradienis, 23:16 val., peržiūros: 822

Antradienį spalio 31- ąją dieną, Kauno „Santaros“ gimnazijos sporto salėje buvo sužaistos KKL Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenybių, B pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų – „SD Rangos“ ir svečių „Lemoros“ komandos. Nuo pat rungtynių pradžios šeimininkai įgavo solidžią persvarą, tačiau taip per greitai ją išsvaistė ir prieš ilgąją pertrauką jau nebeatrodė tokie užtikrinti savo jėgomis kaip susitikimo pradžioje. Dar kėlinuką komandos žaidė apylygiai, tačiau po to šeimininkai pradėjo žaisti padidino tempą, kurio varžovai nebeatlaikė. „Įmonių“ lygos B grupėje „SD Rangai“ tai buvo trečioji pergalė iš eilės, o „Lemorai“ – pirmasis įrašas pralaimėjimų grafoje.

Rungtynes šeimininkai pradėjo uraganiniu puolimu ir geležine gynyba ir per keturias minutes turėjo 13 taškų persvarą (15:2). „SD Rangą“ į priekį vedė puikiai puolime žaidęs J.Draudvila. Svečiai niekaip negalėjo atrasi savo žaidimo puolime, o ir gynyba buvo skylėta kaip rėtis. Antroje kėlinio pusėje svečiai kartas nuo karto surengdavo rezultatyvią ataką, tačiau po pirmojo kėlinio jų deficitas vistiek buvo dviženklis – 24:11. Antrasis ketvirtis buvo visiška priešingybė pirmąjam. Šįkart jau „Lemoros“ komanda dominavo abiejuose aikštelės pusėse ir vedami 3 tolimus metimus iš eilės pataikiusio D. Mockaus jie laimėjo atkarpą 6:16 ir jau kvėpavo varžovams į nugarą. Šeimininkai atrodė pasimetę po tokio gero varžovų žaidimo ir niekaip nerado būdų kaip demonstruoti bent panašų žaidimą, koks buvo pirmąjame kėlinuke. Puikiai kėlinuką sužaidę svečiai sumažino varžovų persvarą iki minimumo – 35:34.

Po pertraukos abi komandos žaidė apylygiai šeimininkai kartas nuo karto nutoldavo nuo varžovų, tačiau „Lemoros“ krepšininkams vis pavykdavo vėl sumažinti deficitą ir neleisti varžovams nutolti per toli, tačiau prastai sužaista kėlinio pabaiga, leido „SD Rangai“ lengviau atsikvėpti. Po trijų kėlinių šeimininkai turėjo dviženklę persvarą – 54:44. Paskutinę rungtynių dalį šeimininkai pradėjo susikaupę lyg rungtynių pradžioje ir vėl pradėjo demonstruoti visą savo komandos potencialą ir įpusėjus kėliniui jie jau turėjo solidų 19 taškų pranašumą. Per likusį laiką svečiams nebepavyko surengti lemiamo šturmo ir jiems teko pripažinti varžovų pergalę rezultatu – 77:53 (26:11, 9:23, 19:10, 23:9).

Po rungtynių nugalėtojų treneris D.Jagminas kalbėjo:

„Šiandien susirinko ne visa komanda. Praktiškai neturėjome didelių žmonių. Pirmajame kėlinuke mums gerai pakrito, o antrajame jau papuolėme į duobę. Mus iš vežių išmušo turbūt per lengva mačo pradžia, o pabaigoje jau susitvarkėme – sutarėme ramiau ir užtikrinčiau žaisti puolime ir stengėmės gynybą pagerinti.“

„SD Ranga“ neturėjo vargo su „Best 4 You“ (2017 lapkričio 07 d., antradienis, 22:39 val.)„Padangynas.lt“ lengvai susitvarkė su „Lemora“ (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 21:11 val.)„SD Ranga“ lengvai įveikė „Enersteną“ (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 20:38 val.)„SD Ranga“ pasiekė įtikinamą pergalę (2018 vasario 20 d., antradienis, 20:37 val.)„Acme“ po atkaklios kovos įveikė „Lemorą“ (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 20:40 val.)„Restauratoriai & Hausa“ lengvai įveikė penkiese susirinkusius „Lemora“ (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 22:46 val.)„Best 4 You“ turėjo pripažinti „Lemoros“ pranašumą (2018 kovo 19 d., pirmadienis, 21:49 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ nepasipriešino „Lemora“ (58:78) (2018 sausio 09 d., antradienis, 11:37 val.)Gynybinio stiliaus rungtynėse „Padangynas.lt“ įveikė „Lemorą“ (2017 lapkričio 02 d., ketvirtadienis, 22:22 val.)„Hipocredit.lt“ tik lemiamo ketvirčio metu palaužė „Lemora“ (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 23:49 val.)