Best 4 You vs Vėjų linija & Garliavos duona (79:66)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 28 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Best 4 You“ įtikinamai įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkus

2018 sausio 28 d., Sekmadienis, 19:36 val., peržiūros: 548

Sausio 28 dieną, 17:15 val., J. Dobkevičiaus mokyklos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Best 4 You“ (šeimininkai) ir „Vėjų linija & Garliavos duona“ (svečiai). Po gana lygios ir permainingos pirmos rungtynių dalies, „Best 4 You“ įjungė aukštesnę pavarą ir trečiame kėlinuke nutolo per dvidešimties taškų atstumą. Nors „Vėjų linija & Garliavos duona“ žaidėjai nenuleido rankų ir vis bandė atsitiesti, bet pasivyti varžovų jiems taip ir nepavyko. Susitikimas baigėsi rezultatu 79:66 (16:18, 22:15, 23:16, 18:17).

Pirmomis rungtynių minutėmis „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipa iš karto pateko į duobę ir paleido varžovus tolyn. Tiesa, svečiai greitai ištaisė savo klaidas ir sėkmingo žaidimo arčiau krepšio dėka sugebėjo priartėti, o netrukus net ir persverti rezultatą savo naudai. Nuo to momento abi komandos jau žaidė taškas į tašką. „Best 4 You“ prasidedant ilgajai pertraukai vėl kiek atitolo, bet jų pranašumas buvo vos penki taškeliai 38:33.

Antroje rungtynių dalyje „Best 4 You“ ekipa varžovus tiesiog pribloškė galingu puolimu. Vienas po kito sekę taiklūs tritaškiai, greitos atakos ir labai gera kova po lenta padėjo nutolti per daugiau nei dvidešimties taškų atstumą. Atrodė, kad svečių ekipa jau neturės šansų, bet ir patys „Best 4 You“ žaidėjai kiek per anksti tuo patikėjo. Dabar jau šeimininkai klydo, nepataikė, o neturėdami ko prarasti „Vėjų linija & Garliavos duona“ žaidėjai žaidė kiek lengviau ir vienu metu priartėjo iki septynių taškų. Tačiau tai buvo viskas, šeimininkai atsakė tiksliais tritaškiais, dar kartą nutolo ir pranašumo iš savo rankų nebepaleido 79:66.

Vilius Lincevičius („Best 4 You“):

„geros rungtynės, gal varžovai tikėjosi lengvo žaidimo ir pergalės, todėl taip nervavosi rungtynių metu. Taip pat esam labai patenkinti teisėjavimu, gerai šiandien dirbo teisėjai“.

„Plastena“ po įtemptos kovos įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkus (2017 lapkričio 20 d., pirmadienis, 21:51 val.)„Bitdefender-Altacom“ permainingose rungtynėse įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkus (2017 gruodžio 11 d., pirmadienis, 21:42 val.)„Kesko Senukai“ paskutiniajame kėlinyje išplėšė pergalę prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkus (2018 kovo 05 d., pirmadienis, 22:09 val.)Puikų puolimą pademonstravę „Hipocredit.lt“ krepšininkai įtikinamai įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2017 lapkričio 06 d., pirmadienis, 20:47 val.)Įtemptose rungtynėse „Vėjų linija & Garliavos duona“ palaužė „Alaina & Limobus“ (2017 lapkričio 13 d., pirmadienis, 21:32 val.)Rekordu pažymėtose rungtynėse „Vėjų linija & Garliavos duona“ nepaliko vilčių „Modestos“ krepšininkams (2018 vasario 12 d., pirmadienis, 21:52 val.)Emocingame mače „Remza & Langvila“ išlygino aštuntfinalio seriją prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2018 kovo 19 d., pirmadienis, 22:34 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ aštuntfinalį pradėjo pergalingai (2018 kovo 15 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)Įnirtingame mače namuose žaidę „Vėjų linija & Garliavos duona“ palaužė „Enersteną“ (2018 kovo 12 d., pirmadienis, 22:10 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ užtikrintai nugalėjo „Lietuvos geležinkelius“ (2017 gruodžio 18 d., pirmadienis, 21:12 val.)