Dakra ‒ GAGA Studio vs Acme (53:48)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gruodžio 14 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas, LT-51309

„Dakra ‒ GAGA Studio“ antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą prieš „ACME“

2017 gruodžio 14 d., Ketvirtadienis, 23:20 val., peržiūros: 676

Ketvirtadienį, gruodžio 14-ąją dieną, Varpo gimnazijos sporto salėje įvyko įmonių lygos pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko D pogrupio šeimininkų „Dakra ‒ GAGA Studio“ ir svečių „ACME“ .

Pirmasis kėlinukas prasidėjo gan rezultatyviai ir apylygiai (2:2), (4:4), (6:6), o pasibaiginėjus pirmajam kėlinukui po tikslaus L.Stankevičius tritaškio „Dakra ‒ GAGA Studio“ pirmavo (15:13) .

Antrajį kėlinuką susikaupus „ACME“ komandai, pavyko išlyginti rezultatą ir pasivyti šeimininkus (15:15), (17:17). Bet didesni pranašumą parodė „Dakra ‒ GAGA Studio“ komanda. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo (28:24).

Antroje rungtynių dalyje šeimininkai žaisdami neleido varžovams priartėti. „ACME“ vis bandydavo priartėti, tačiau praėjus penkioms minutėms svečiai pasivijo „Dakra ‒ GAGA Studio“ ir išlygino rezultatą, bet tai truko neilgam. Taiklius metimus pataikiusi šeimininkų komanda vėl kėlinį baigė savo naudai (40:34).

Ketvirto kėlinio pradžioje šešis taškus be atsako pelnė „ACME“, po kurių jie vėl pasivijo priešininkus. Nors rungtynių pabaigoje „ACME“ turėjo dar ne vieną šansą išlyginti ar net persverti rezultatą visos atakos baigėsi netaikliais metimais, o porą taškų baudų metimais pridėję šeimininkai šventė gražią ir saldžią pergalę (53:48).

„Dakra ‒ GAGA Studio“ komandos treneris V. Labašauskas: Pergalė įvyko todėl, nes mes truputėlį keitėme taktiką, spaudėm, tai stipriai gynėmės, praktiškai gynyba laimėjo. Paklaustas, kas buvo šiandienos lyderis, treneris atsakė: Tai buvo komandiškas darbas, nes praktiškai dirbom, darėm didelę rotaciją ir tai davė savo vaisių, nes mes pabaigoje buvome šviežesni ir tai mums padėjo laimeti.

„Dakra ‒ GAGA Studio“ nesunkiai įveikė „Leituvos geležinkelius“ (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 22:41 val.)„Dakra ‒ GAGA Studio“ išlygino serijos rezultatą (2018 kovo 23 d., penktadienis, 00:20 val.)Po atkaklios kovos „Dakra – GAGA Studio“ įveikė „Kesko Senukus“ (2018 sausio 23 d., antradienis, 22:21 val.)„Acme“ rungtynių pabaigoje išplešė pergalę prieš „Hidraulinės sistemos“ (83:80) (2017 gruodžio 11 d., pirmadienis, 01:23 val.)„Dakra ‒ GAGA Studio“ iškovojo užtikrintą pergalę (2018 vasario 15 d., ketvirtadienis, 22:39 val.)„Kesko Senukai“ rungtynių pabaigoje vos neprisižaidė su „Dakra – Košmaras“ (2017 spalio 17 d., antradienis, 23:24 val.)Nerezultatyvių rungtynių pabaigoje „Dakra ‒ GAGA Studio“ palaužė „Enersteną“ (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 22:14 val.)Dramatiškoje kovoje „Dakra ‒ GAGA Studio“ nutraukė „Slepikas Motorsport“ pergalių seriją (2017 gruodžio 01 d., penktadienis, 00:16 val.)Ketvirtajame kėlinuke iniciatyvą perėmusi „Dakra ‒ GAGA Studio“ palaužė „Celsį“ (2018 vasario 22 d., ketvirtadienis, 23:36 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ sutriuškino „Telia“ (2017 lapkričio 02 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)