Vėjų linija & Garliavos duona vs Lietuvos geležinkeliai (85:51)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gruodžio 18 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Pilėnų pagrindinė mokykla (pradinių klasių korpusas), Ašigalio g. 23, Kaunas, LT-49151

„Vėjų linija & Garliavos duona“ užtikrintai nugalėjo „Lietuvos geležinkelius“

2017 gruodžio 18 d., Pirmadienis, 21:12 val., peržiūros: 797

Pirmadienio vakarą Pilėnų pagrindinėje mokykloje vyko Įmonių lygos A pogrupio rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidę „Vėjų linija & Garliavos duona“ su „​Lietuvos geležinkelių“​ krepšininkais. Nuo pirmojo kėlinio vidurio pirmavę šeimininkai pirmojo etapo kovas užbaigė pergale.

​Pirmasis rungtynių kėlinys prasidėjo dvejomis iš eilės sėkmingomis svečių atakomis, kurias užbaigė M.Visockis. Vėliau prasidėjo iki rungtynių pabaigos trukęs šeimininkų dominavimas. L. Varnui („Vėjų linija & Garliavos duona“​) pavyko vieną po kito pelnyti 2+1. Kėlinys baigėsi rezultatu 17:12.

​Antrasis ketvirtis priklausė aikštės šeimininkams. Jie varžovams per šias 10 minučių leido pelnyti viso labo 6 taškus, kuriuos visus įmetė T.Šimkus. „Vėjų linija & Garliavos duona“ kėlinyje sumetę 23 taškus, išėjo ilsėtis rezultatui esant 40:18.

​Antroji rungtynių pusė nežadėjo intrigos. Trečiajame kėlinyje šeimininkai sėkmingai tolo nuo oponentų. Taikliu dvitaškiu B.Mockus („Vėjų linija & Garliavos duona“) padėjo komandai įgyti rekordinį 41 taško pranašumą. Rezultatas prieš paskutinįjį ketvirtį – 70:31.

​Ketvirtasis kėlinys buvo tik formalumas. Nors „​Lietuvos geležinkeliai“​ ir laimėjo ketvirtį 20:15, to jiems neužteko. Rungtynės baigėsi šeimininkų pergale rezultatu 85:51.

V.Vaškevičius („Vėjų linija & Garliavos duona“):
„​Manau, kad varžovai labai nepataikė pirmoj daly. Komandos apylygės, gal kažkiek ir matėsi mūsų pranašumas. Jų lyderis iš viso atsiskleidė tik antroj daly. Žodžiu, labai jie nepataikė. Jeigu būtų geriau pataikę, būtų buvusi kova taškas į tašką.“

„Vėjų linija & Garliavos duona“ aštuntfinalį pradėjo pergalingai (2018 kovo 15 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)Antrojoje rungtynių dalyje „Vėjų linija & Garliavos duona“ įrodė savo pranašumą prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2018 sausio 15 d., pirmadienis, 23:39 val.)„Alaina & Limobus“ neprilygo „Lietuvos geležinkeliams“ (2017 spalio 31 d., antradienis, 00:18 val.)Tris kėlinius pirmavę „Vėjų linija & Garliavos duona“ nesunkiai susitvarkė su „Celsis“ (2018 vasario 06 d., antradienis, 23:19 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ nesunkiai įveikė Kauno „MTTC ‒ Smart Team“ (2018 sausio 22 d., pirmadienis, 21:46 val.)Įtemptose rungtynėse „Vėjų linija & Garliavos duona“ palaužė „Alaina & Limobus“ (2017 lapkričio 13 d., pirmadienis, 21:32 val.)„RVG Baldai“ palaužė „Lietuvos geležinkelius“ (81:59) (2017 gruodžio 07 d., ketvirtadienis, 23:30 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ neatsilaikė prieš lygoje neklumpančius „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ krepšininkus (2017 spalio 30 d., pirmadienis, 23:44 val.)„Dakra ‒ GAGA Studio“ nesunkiai įveikė „Leituvos geležinkelius“ (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 22:41 val.)Permainingose rungtynėse „Vėjų linija & Garliavos duona“ nugalėjo atkaklųjį „Ulmą“ (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 21:50 val.)