ASU & Co „AgroVIS“ vs Kesko Senukai (58:51)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 04 d., Šeštadienis, 12:45 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

Tik po atkaklios kovos ASU & CO „AgroVIS“ įveikė „Kesko Senukus“

2017 lapkričio 04 d., Šeštadienis, 14:32 val., peržiūros: 834

Šeštadienį ASU sporto salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės , kuriose susitiko ASU & CO „AgroVIS“ ir svečių teisėmis atvykę „Kesko Senukai“.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo svečiai, kurie surengė spurtą 6:0. ASU & CO „AgroVIS“ pavyko susitvarkyti gynyboje, tačiau vėl paleido varžovus į priekį ( 5:13). Per likusį laiką „Kesko Senukai“ išlaikė susikrautą pranašumą ( 9:15). Antrą kėlinuką svečiai pradėjo „sausa“ atkarpa 9:0, kur pranašumas išaugo iki dviženklio. Likus žaisti tris minutes ASU & CO „AgroVIS“ ekipa surengė spurtą ir skirtumas ištirpo iki 8 taškų – 22:30.

Po ilgosios pertraukos ASU & CO „AgroVIS“ toliau išlaikė aukštą tempą, o varžovų komandoje jautėsi nuovargis, nes buvo susirinkę tik penkiese ir komandas prieš lemiamą kėlinuką skyrė tik trys taškai ( 37:40). Ketvirtame kėlinyje „Kesko Senukai“ startavo greitu puolimu ir komandas skyrė 6 taškai, tačiau ASU & CO „AgroVIS“ sugebėjo laimėti atkarpą net 17:3, kur tai nulėmė jų pergalę, rezultatu – 58:51 (9:15, 13:15, 15:10, 21:11)

Po laimėtų rungtynių ASU & CO „AgroVIS“ ekipos treneris ,R.Rakštys, kalbėjo:
„Norėjome laimėti pėksčiomis, tačiau antroje rungtynių pusėje pagreitinome savo žaidimą ir pradėjome žaisti agresyviau, kas lėmė mūsų pergalę. Pasakyčiau, kad rungtynių pabaigoje teisėjų švilpukai buvo į varžovų pusę.“

Po atkaklios kovos „Dakra – GAGA Studio“ įveikė „Kesko Senukus“ (2018 sausio 23 d., antradienis, 22:21 val.)„Ryterna“ lengvai įveikė „Kesko Senukus“ (2017 gruodžio 13 d., trečiadienis, 21:19 val.)Po pirmosios nesėkmės atsigavęs „Pastolinis“ antrą kartą įveikė „Kesko Senukai“ ekipą (2018 kovo 27 d., antradienis, 22:22 val.)Nuo rungtynių pradžios pirmavę „Kesko Senukai“ įveikė „Enerstenos“ ekipą (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 21:30 val.)ASU & Co „AgroVIS“ paliko be pergalių „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ ekipą (2017 gruodžio 18 d., pirmadienis, 22:52 val.)ASU & Co „AgroVIS“ nepalaužė Slepikas Motorsport (2018 sausio 27 d., šeštadienis, 18:50 val.)Visas rungtynes pirmavęs „ASU & Co „AgroVIS“ palaužė „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ komandą (2018 sausio 06 d., šeštadienis, 15:54 val.)Solidžią persvarą išsvaistę „ASU & Co „AgroVIS“ turėjo pripažinti „Acme“ pranašumą (2017 lapkričio 18 d., šeštadienis, 15:59 val.)„ASU & Co „AgroVIS“ turėjo paprakaituoti prieš „Telia“ (2017 lapkričio 28 d., antradienis, 01:15 val.)„Kesko Senukai“ įveikė „Celsis“ (53:65) (2018 vasario 14 d., trečiadienis, 20:56 val.)