Lemora vs Restauratoriai & Hausa (52:78)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 11 d., Sekmadienis, 18:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Restauratoriai & Hausa“ lengvai įveikė penkiese susirinkusius „Lemora“

2018 vasario 11 d., Sekmadienis, 22:46 val., peržiūros: 859

Sekmadienį, vasario 11 dieną, A. Sabonio krepšinio centre įvyko „Įmonių“ lygos pirmenybių rungtynės tarp Didžiosios taurės, E pogrupio komandų – vietos „Lemora“ bei svečių „Restauratoriai & Hausa“. Rungtynes kur kas geriau pradėjo svečių ekipa, kuri įgijo dviženklį pranašumą. Vėliau komandos žaidė apylygiai, bet trečiojo kėlinio pradžioje svečiai dar padidino apsukas ir įgijo jau įtikinamą pranašumą.

Pirmasis kėlinukas nebuvo itin rezultatyvus. „Restauratoriai & Hausa“ kėlinuką pradėjo spurtu 15:4, bet tuomet iš savos duobės išlipo „Lemora“ ir susitvarkė su problemomis tiek puolime, tiek gynyboje bei sumažino atsilikimą iki vienženklio. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 10:17. Antrąjį kėlinuką geriau pradėjo aikštelės šeimininkai ir sumažino atsilikimą iki minimalaus. Jeigu jie dar būtų neprametę šešių baudos metimų, ta atkarpa galėjo būti ir sėkmingesnė. Tačiau tuomet svečiai vėl sužaidė sėkmingesnę atkarpą ir susigrąžino dviženklį pranašumą, kurį šįkart išlaikė iki pat ketvirčio pabaigos. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 27:37.

Trečiąjį kėlinuką penkiais taškais paeiliui pradėjo „Lemora“, tačiau tuomet „Restauratoriai & Hausa“ pradėjo presinguoti savo varžovus ir žaisti greitesnį krepšinį, kas nebuvo itin palanku penkiese susirinkusiems varžovams. Tai leido svečiams spurtuoti 16:2 ir įgyti jau labai solidų pranašumą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 36:53. Galiausiai, ketvirtasis kėlinukas teliko tik formalumas. „Lemoros“ penketukas taip ir nesugebėjo mesti rimtesnio iššūkio savo varžovams ir patyrė pralaimėjimą. Galutinis rungtynių rezultatas 52:78.

Jonas Snudaitis („Restauratoriai & Hausa“):
“Šiandien ganėtinai daug susirinkom – septyniese. Varžovai buvo tik penkiese, žaidėm savo žaidimą ir tiesiog laimėjom. Nebuvo mūsų centrų, tik vienas, tai sunku buvo uždengti jų centrą, bet 20-imt virš taškų skirtumas. Manau, kad gerai šiai dienai.“

„Restauratoriai & Hausa“ tik po pratęsimo įveikė „Coca Cola“ (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 21:40 val.)15 tritaškių pataikę „Restauratoriai & Hausa“ lengvai susitvarkė su „Vilmista“ (2017 gruodžio 14 d., ketvirtadienis, 22:06 val.)Povilo Mickūno vedami „Restauratoriai & Hausa“ įveikė „Celsis“ ekipą (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 16:13 val.)„Padangynas.lt“ lengvai susitvarkė su „Lemora“ (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 21:11 val.)„Restauratoriai & Hausa“ po atkaklios kovos palaužė „Brentex Trailer & Partner“ (2017 gruodžio 19 d., antradienis, 16:38 val.)Atkakliose rungtynėse „Restauratoriai & Hausa“ turėjo pripažinti „SD Rangos“ pranašumą (2018 sausio 30 d., antradienis, 21:57 val.)„Restauratoriai & Hausa“ antroje rungtynių pusėje palaužė savo varžovus (2018 sausio 22 d., pirmadienis, 22:00 val.),,Restauratoriai & Hausa“ rungtynių pabaigoje palaužė ,,Plastena' (2018 vasario 21 d., trečiadienis, 20:32 val.)Vieną atkarpą net 46:0 laimėję „Restauratoriai & Hausa“ nepaliko vilčių „Modestai“ (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 18:33 val.)M. Beržansko 51 taškas leido „Restauratoriai & Hausa“ sutriuškinti „Požeminės linijos ‒ POLI“ (108:59) (2018 kovo 08 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)