Ulmas vs RVG baldai (64:85)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 30 d., Ketvirtadienis, 18:00 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

„RVG baldai“ be didesnio pasipriešinimo susitvarkė su „Ulmu“

2017 lapkričio 30 d., Ketvirtadienis, 22:30 val., peržiūros: 732

Ketvirtadienį, lapkričio 30 dieną, Jachtklubo sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos pirmenybių rungtynės tarp A pogrupio komandų – vietos „Ulmo“ (1-5) bei svečių „RVG baldų“ (4-1).

Pirmojo kėlinuko pradžioje V. Ramono, E. Leskausko ir J. Pilecko tritaškiai iškart leido „RVG baldams“ atitrūkti dviženklia persvara – 7:21. Ir toliau svečiai visiškai kontroliavo žaidimo gijas savo rankose, o kėlinuko pabaigoje tritaškį pataikęs G.Aleksa padidino svečių pranašumą iki 11:28.

Antrojo ketvirčio pradžioje T.Cylikas smeigė du tritaškius iš eilės, po kurių „RVG baldai“ pirmavo 13:34. Visgi, L. Gvazdausko ir R. Jonevičiaus taiklūs metimai leido „Ulmui“ šiek tiek priartėti – 25:38. Kėlinuko pabaigoje tritaškiu atsižymėjo ir E.Beržinskaitė, o svečiai pirmavo 29:45.

Trečiajame kėlinyje V. Ramono tolimas šūvis padidino svečių persvarą iki 37:56. Kėlinuko pabaigoje E.Beržinskaitė pridėjo dvitaškį, J.Pileckas sumetė baudų metimus ir „RVG baldai“ buvo priekyje 41:61.

Ketvirtajame kėlinuke D.Maselskis ir Š.Bernatavičius pataikė po tritaškį ir šeimininkai priartėjo iki 49:62. Bet svečiai pataikė kelis tritaškius, „Ulmo“ klaidas pavertė greitais ir lengvais taškais bei laimėjo šias rungtynes. Galutinis rungtynių rezultatas 64:85 (11:28, 18:17, 12:16, 23:24).

J.Pileckas („RVG baldai“):

„tokios išsikrovimo rungtynės, leidom daugiau žaisti tiems, kurie mažiau gauna pasižaisti. Tiesiog laukiame Didžiosios taurės ir ten jau stengsimės, nes tokios rungtynės tikrai per daug malonumo neteikia.“

„Alaina & Limobus “ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Ulmas“ krepšininkų (2018 sausio 30 d., antradienis, 22:04 val.)„RVG Baldai“ nesunkiai įveikė „Alaina & Limobus“ (2017 lapkričio 06 d., pirmadienis, 23:29 val.) „RVG baldai“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „Plastena“ (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 20:46 val.)„RVG Baldai“ gan nesunkiai įveikė „Bitdefender ‒ Altacom“ (2017 spalio 30 d., pirmadienis, 22:17 val.)„RVG Baldai“ įrodė savo pranašumą prieš „Coca-Cola“ krepšininkus (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 21:22 val.)„Plastena“ su keturiais su puse žaidėjo įveikė „Ulmą“ (2017 gruodžio 14 d., ketvirtadienis, 19:13 val.),,RVG Baldai“ nesunkiai įveikė ,,Callcredit“ (2018 vasario 20 d., antradienis, 23:21 val.)„RVG Baldai“ palaužė „Lietuvos geležinkelius“ (81:59) (2017 gruodžio 07 d., ketvirtadienis, 23:30 val.)M. Gailiūnas nukalė „RVG baldams“ pergalę prieš „Ryterną“ (2018 kovo 28 d., trečiadienis, 23:27 val.)„Telia“ po atkaklios kovos palaužė „Ulmą“ (2018 sausio 25 d., ketvirtadienis, 17:38 val.)