Kauno technologijos universitetas vs Kauno MTTC ‒ Smart Team (99:39)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gruodžio 03 d., Sekmadienis, 17:10 val. @ Kauno technologijos universiteto chemijos fakultetas, Radvilėnų pl. 19, Kaunas, LT-50254

„Kauno Technologijos Universitetas“ sutriuškino negausią „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ komandą

2017 gruodžio 03 d., Sekmadienis, 19:36 val., peržiūros: 936

Sekmadienio vakarą Kauno Technologijos Universiteto sporto salėje vyko Įmonių lygos D pogrupio rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidę „Kauno Technologijos Universitetas“ su svečiais „Kauno MTTC ‒ Smart Team“. Negausiai susirinkusiems svečiams rungtynėse nepavyko sukurti intrigos ir teko pripažinti varžovų pranašumą.

Pirmąjį kėlinį užtikrintai pradėjo šeimininkai. Beveik visas 10 minučių jie neleido svečiams pelnyti nė taško ir sužaidė atkarpą 29:0. Vienas iš šio spurto organizatorių buvo V.Pliauga, kuris įmetė beveik pusę taškų pirmajame kėlinyje. Likus mažiau nei minutei iki kėlinio pabaigos A Bosui („Kauno MTTC ‒ Smart Team“) pagaliau pavyko sėkmingai atakuoti varžovų krepšį ir pelnyti pirmuosius komandos taškus. Kėlinys baigėsi rezultatu 29:4.

Antrąjį kėlinį svečiams pavyko pradėti dvejomis sėkmingomis atakomis iš eilės. R.Skačkauskas, pataikydamas tolimą šūvį sumažino savo komandos atsilikimą iki 20 taškų (29:9). Tačiau vėliau „Kauno Technologijos Universiteto“ krepšininkai tik didino savo atotrūkį nuo varžovų. Kėlinio pabaigoje V.Barkauskas taikliu dvitaškiu padėjo savo komandai atitolti net 31 taško skirtumu. Komandos išėjo ilsėtis švieslentėje degant rezultatui 48:19.

Po ilgosios pertraukos aikštės šeimininkai palaipsniui vis labiau tolo nuo varžovų. Trečiąjį kėlinį jie pradėjo dar viena rezultatyvia atkarpa. Po spurto 7:0, kuriame 5 taškus iš eilės pelnė M.Makulavičius, „Kauno Technologijos Universitetas“ galėjo nebeabejoti dėl rungtynių baigties. Svečiams pergalę pasiekti jau buvo pernelyg sunku, bet jie stengėsi kiek įmanoma mažinti taškų skirtumą. Dvi vieną po kitos sėkmingas atakas užbaigė A.Gudaitis. Pasibaigus šiam ketvirčiui rezultatas – 74:31.

Paskutinysis rungtynių kėlinys buvo tik formalumas. Šeimininkai nestabdė puolime, o gynyboje praleido vos kelis taškus. Laimėdami ketvirtį rezultatu 25:8 jie užsitikrino trečiąją sezono pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas – 99:39.

R. Krušinsko („Kauno Technologijos Universitetas“​) komentaras po pergalės:
„Priešininkai susirinko tik penkiese. Reikia vis tiek gerbti juos, jie stengėsi, bet jėgos apleido po pirmo kėlinuko. Tai turbūt ir nulėmė mūsų pergalę.“

„Slepikas Motor Sport Team“ sutriuškino „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ krepšininkus (2017 spalio 30 d., pirmadienis, 23:27 val.)„Kauno technologijos universitetas“ nesunkiai įveikė „Rimo & Patikima liniją“ (2018 sausio 07 d., sekmadienis, 19:27 val.)„Kauno technologijos universitetas“ rungtynių pabaigoje nusileido „Acme“ (70:77) (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 23:40 val.)„Best 4 You“ sutriuškino „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ (100:49) (2018 vasario 19 d., pirmadienis, 23:21 val.)„Kauno technologijos universitetas“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Telia“ (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 19:39 val.)„Kauno technologijos universitetas“ palaužė „Plasteną“ ir keliauja į finalą (2018 gegužės 03 d., ketvirtadienis, 21:40 val.)„Kauno technologijos universitetas“ lengvai įveikė „Telia“ krepšininkus (2017 lapkričio 05 d., sekmadienis, 17:35 val.)„Ryterna“ lengvai nušlavė „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ (2017 lapkričio 29 d., trečiadienis, 20:17 val.)„Kauno technologijos universitetas“ namie krito prieš „Vilmistą“ (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 20:30 val.)„Kauno technologijos universitetas“ įveikė „Alaina & Limobus“ (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 20:17 val.)