Ryterna vs Kesko Senukai (103:69)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gruodžio 13 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Ryterna“ lengvai įveikė „Kesko Senukus“

2017 gruodžio 13 d., Trečiadienis, 21:19 val., peržiūros: 837

Gruodžio 13 dieną „Kauno energijos“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Ryterna“ priemė svečius „Kesko Senukus“. „Ryterna“ buvo iškovoję septynias pergales ir kartą buvo pralaimėję. „Kesko Senukai“ savo sąskaitoje turėjo keturias pergales ir buvo pralaimėję keturis kartus.

Jau pirmą rungtynių minutę užtikrintai žaidė „Ryterna“, kuri pelnė aštuonis taškus be atsako (8:0). Netrukus taškų sąskaitą atidarė ir „Kesko Senukai“ (8:3). Visgi vėliau be klaidų gynėsi „Ryterna“, o šeštą minutę komandas skyrė 16 taškų (19:3). Kėlinio pabaigoje šeimininkų persvara padidėjo iki 17 taškų (30:13).

Antro kėlinio pradžioje penkis taškus be atsako pelnė „Ryterna“ (35:13). Netrukus spurtą pradėjo „Kesko Senukai“, kurie pelnė septynis taškus be atsako (37:20). Prasidėjus ketvirtai minutei svečių spurtas užstrigo, o „Ryterna“ pelnė 16 taškų be atsako (53:20). Kėlinio pabaigoje „Kesko Senukai“ šiek tiek sumažino varžovų pranašumą (56:25).

Trečio kėlinio pirmomis minutėmis persvara didėjo šeimininkų naudai (63:26). Visgi baigiantis antrai minutei spurtą pradėjo „Kesko Senukai“, kurie pataikė du tritaškius bei dvitaškį (63:34). Netrukus keliais taikliiais metimais atsakė ir „Ryterna“. Kėlinio pabaigoje „Kesko Senukai“ taškus rinko daugiausiai baudų metimais, o sužaidus tris kėlinius komandas skyrė 33 taškai (77:44).

Letvirto kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais (81:46). Vėliau komandos žaidė lygiai. Rungtynių pabaigoje šeimininkams pavyko įmesti ir šimtąjį tašką. Rungtynės baigėsi rezultatu 103:69. „Ryterna“ pasiekė aštuntą pergalę, o „Kesko Senukai“ pralaimėjo penktą kartą.

„Ryternos“ treneris G. Kamarauskas: „Šiandien metėme daug tritaškių ir gan nemazai pataikėme. Nežinau galutinės statistikos kaip tai sekėsi daryti. Tiesiog šiandien žaidėme savo malonumui.“

„Ryterna“ lengvai įveikė „Hidraulines sistemas“ (2017 spalio 25 d., trečiadienis, 21:13 val.)„Ryterna“ nesunkiai įveikė „Omegą“ (2018 vasario 14 d., trečiadienis, 23:20 val.)„Ryterna“ lengvai nušlavė „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ (2017 lapkričio 29 d., trečiadienis, 20:17 val.)„Ryterna“ pervažiavo „Telia“ (2017 lapkričio 16 d., ketvirtadienis, 00:02 val.)„Ryterna“ be vargo įveikė „DakraStudio“ ‒ GAGA (96:53) (2017 gruodžio 06 d., trečiadienis, 22:09 val.)„Ryterna“ įveikė „Juozo Vitkaus inžinerijos batalioną“ (2018 vasario 07 d., trečiadienis, 20:45 val.)Tik po atkaklios kovos ASU & CO „AgroVIS“ įveikė „Kesko Senukus“ (2017 lapkričio 04 d., šeštadienis, 14:32 val.)Po atkaklios kovos „Dakra – GAGA Studio“ įveikė „Kesko Senukus“ (2018 sausio 23 d., antradienis, 22:21 val.)„Pastolinis“ išlygino serijos rezultatą prieš „Kesko Senukus“ (2018 kovo 20 d., antradienis, 20:50 val.)„Modesta“ nepasipriešino „Kesko Senukai“ ekipai (2018 vasario 19 d., pirmadienis, 22:07 val.)