Restauratoriai & Hausa vs Celsis (71:67)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gruodžio 03 d., Sekmadienis, 15:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Povilo Mickūno vedami „Restauratoriai & Hausa“ įveikė „Celsis“ ekipą

2017 gruodžio 03 d., Sekmadienis, 16:13 val., peržiūros: 951

Sekmadienį A.Sabonio KC sporto salėje įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Restauratoriai & Hausa“ (3/2) ir svečių teisėmis atvykę „Celsis“ (1/4).

Rungtynes prasidėjo labai nerezultatyviai, tačiau „Celsis“ rinko taškus, o „Restauratoriai & Hausa“ tik šeštąją žaidimo minutę pelnė taškus ( 2:8). Svečiai toliau išlaikė inciatyvą savose rankose , bet P.Mickūnas tempė komandą ant pečių ir „Restauratoriai & Hausa“ sušvelnino skirtumą iiki dviejų taškų ( 13:15). Antrame kėlinyje šeimininkai išlygino rezultatą, tačiau „Celsis“ tolimais metimais tolo nuo varžovų ( 18:26). Po minutės pertraukėlės „Restauratoriai & Hausa“ susitvarkė su puolimu, kur panaikino dviženklį skirtumą ir prieš ilgąją pertrauką įgijo trijų taškų pranašumą – 36:33.

Po ilgosios pertraukos toliau tarp ekipų vyko taškas į tašką kova, tačiau šeimininkai surengė keletą greitų atakų ir susikrovė 6 taškų pranašumą ( 50:44). Per likusį laiką „Restauratoriai & Hausa“ išsaugojo susikrautą pranašumą ( 54:50). Ketvirtame kėlinyje „Celsis“ lipo varžovams ant kulnų ( 56:55). Toliau ekipos apsikeisdavo taikliomis atakomis ir ne vienai ekipai nepavyko įgyti saugaus pranašumo,kur likus žaisti dvi minutes rezultatas buvo lygus ( 65:65). Rungtynių pabaigoje „Restauratoriai & Hausa“ pasinaudojo varžovų klaidomis ir iškovojo sunkią pergalę, rezultatu – 71:67 (13:15, 23:18, 18:17, 17:17)

„Restauratoriai & Hausa“ tik po pratęsimo įveikė „Coca Cola“ (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 21:40 val.)„Rapalos“ penketukas įveikė „Restauratoriai & Hausa“ ekipą (2017 lapkričio 06 d., pirmadienis, 20:18 val.)15 tritaškių pataikę „Restauratoriai & Hausa“ lengvai susitvarkė su „Vilmista“ (2017 gruodžio 14 d., ketvirtadienis, 22:06 val.)„Restauratoriai & Hausa“ lengvai įveikė penkiese susirinkusius „Lemora“ (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 22:46 val.)Vieną atkarpą net 46:0 laimėję „Restauratoriai & Hausa“ nepaliko vilčių „Modestai“ (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 18:33 val.)„Hipocredit.lt“ atlaikė „Restauratoriai & Hausa“ šturmą ir šventė pergalę (2018 kovo 05 d., pirmadienis, 23:51 val.)Atkakliose rungtynėse „Restauratoriai & Hausa“ turėjo pripažinti „SD Rangos“ pranašumą (2018 sausio 30 d., antradienis, 21:57 val.)„Kesko Senukai“ įveikė „Celsis“ (53:65) (2018 vasario 14 d., trečiadienis, 20:56 val.)„Restauratoriai & Hausa“ po atkaklios kovos palaužė „Brentex Trailer & Partner“ (2017 gruodžio 19 d., antradienis, 16:38 val.)Permainingoje kovoje „Celsis“ įveikė „Plasteną“ (2018 kovo 26 d., pirmadienis, 21:54 val.)