Bitdefender ‒ Altacom vs Hipocredit.lt (64:106)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 spalio 23 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Itin rezultatyviai sužaidę „Darbas ‒ hipocredit.lt“ sutriuškino „ Bitdefender ‒ Altacom“

2017 spalio 23 d., Pirmadienis, 23:32 val., peržiūros: 704

Pirmadienį, spalio 23 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos pirmenybių rungtynės tarp A pogrupio komandų „Bitdefender ‒ Altacom “ bei svečių „Darbas ‒ hipocredit.lt “. Šiose rungtynėse „Bitdefender ‒ Altacom “ nors žaidėjai susirinko visi dvylika, bet jau nuo antro rungtynių kėlynio tapo aišku, kad šiandien jiems atsilaikyti prieš galingai žaidžiančius „Darbas ‒ hipocredit.lt “ bus labai sunku. Kaip ir buvo galima tikėtis varžybose dominavo puolimas, „Darbas ‒ hipocredit.lt “ komanda mėgavosi rinkdami taškus ir rungtynes baigė jų pelnydami net 106.

Rungtynės prasidėjo apylygiu žaidimu (5:5), (7:7), (9:9), o įpusėjus pirmajam kėlinukui po tikslaus G. Veličko dvitaškio, „Darbas ‒ hipocredit.lt “ pirmavo (19:20). Visgi, kėlinuko antroje pusėje solidžiau atrodę „Darbas ‒ hipocredit.lt “ krepšininkai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir po pirmo kėlinuko buvo priekyje (19:24).

Antrąjį kėlinuką kiek geriau pradėjo „Darbas ‒ hipocredit.lt “,kurie nepaleido savo žaidimo ir taip įgijo jau solidų dviženklį pranašumą. Per likusį kėlinuko laiką skirtumas tarp komandų dar šiek tiek paaugo, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo (32:50).

Nors trečiajame ketvirtyje skirtumas tarp komandų buvo gan didelis, tas be abejonės parankiau „Darbas ‒ hipocredit.lt “ komandos vyrams, kurie atrodė žymiai pranašesni,ramiai išlaikydami įgytą pranašumą. Dar tašką prie turėto pranašumo pridėję „Darbas ‒ hipocredit.lt “ komanda, po trijų ketvirčių džiaugėsi 41 taškų persvara (44:85).

Ketvirtame kėlinyje „Darbas ‒ hipocredit.lt “ tiesiog ėmė dominuoti aikštelėje, kur strypė varžovus ir iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu (64:106).

Darbas ‒ hipocredit.lt “ treneris M.Špokus: Manau, kad patirtis lėmė pergalę.
Paklaustas, ką galėtų išskirti savo komandoje, treneris atsakė: Komandiškas darbas,, visa vasarą ruošiamės, buvom vasaros stovykloje, manau po truputi keliausime toliau.

Visas rungtynes pirmavę „Požeminės linijos ‒ POLI “ įveikė „Bidefender ‒ Altacom“ (2017 gruodžio 18 d., pirmadienis, 22:39 val.)Trečiose aštuntfinalio rungtynėse „Omega“ atsilaikė prieš „Bitdefender ‒ Altacom“ (91:85) (2018 kovo 29 d., ketvirtadienis, 23:54 val.)„RVG Baldai“ gan nesunkiai įveikė „Bitdefender ‒ Altacom“ (2017 spalio 30 d., pirmadienis, 22:17 val.)„Vilmista“ įveikė „Bitdefender ‒ Altacom“ ekipą (2018 kovo 07 d., trečiadienis, 21:29 val.)Solidžia persvara „Hipocredit.lt“ įveikė „Hidraulinės sistemos“ (2018 vasario 05 d., pirmadienis, 22:36 val.)„Omega“ atkrintamąsias pradėjo gan nelengva pergale prieš „Bitdefender ‒ Altacom“ (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 16:07 val.)Kaip ant sparnų antroje rungtynių pusėje žaidę „Bitdefender ‒ Altacom“ nepaliko vilčių „Telia“ ekipai (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 17:49 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ nesunkiai nugalėjo „Bitdefender ‒ Altacom“ (81:59) (2018 vasario 19 d., pirmadienis, 00:22 val.)„Hipocredit.lt“ užtikrintai įveikė „SD Rangą“ (2018 sausio 23 d., antradienis, 20:31 val.)„Hipocredit.lt“ užtikrintai įveikė „Padangynas.lt“ ekipą (2018 vasario 26 d., pirmadienis, 20:15 val.)