RVG baldai vs Lietuvos geležinkeliai (81:59)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gruodžio 07 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„RVG Baldai“ palaužė „Lietuvos geležinkelius“ (81:59)

2017 gruodžio 07 d., Ketvirtadienis, 23:30 val., peržiūros: 722

Ketvirtadienį, gruodžio 7d., A. Sabonio krepšinio centro I salėje įvyko Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių, A pogrupio reguliariosios rungtynės tarp „RVG Baldai“ ir „Lietuvos geležinkeliai“.

Nuo pat pirmųjų rungtynių minučių vyko atkakli kova abejose aikštės pusėse, komandos keitėsi taškais, tačiau likus mažiau nei vienai pirmojo kėlinio minutei „RVG Baldų“ krepšininkai surengė 2 sėkmingas atakas ir privertė varžovus suklysti, kas lėmė 6 taškų pranašumą po pirmojo ketvirčio – 20:14. Antrą kėlinį su susikaupimu ir nusiteikimu pradėję „RVG Baldų“ krepšininkai spurtavo ir po 4 minučių nutolo net 12-a taškų, tačiau „Lietuvos geležinkelių“ krepšininkai nepasidavė ir sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 7, bet tuom viskas ir baigėsi. Antrojo kėlinio pabaigoje vėl spurtavę „RVG Baldai“ įgijo 14-os taškų pranašumą ir užbaigė pirmąją rungtynių pusę rezultatu – 38:24.

Antroje rungtynių pusėje keitėsi ne daug kas, „RVG Baldai“ ir toliau iš lėto didino persvarą, o niekaip nepasiduodantys priešininkai bandę ją sumažinti, nors ir „RVG Baldai“ atsipalaidavo gynyboje, trečiąjį ketvirtį vstiek laimėjo jie – (60:43). Paskutiniame ketvirtyje liko tik formalumai ir „RVG Baldai“ išsinešė 7-ąją pergalę iš 8 galimų – 81:59 (20:14, 18:10, 22:19, 21:16).

„RVG Baldai“ Tautvydas Cylikas:

Tiesiog žinojom, kad varžovas šiek tiek silpnesnis, jautėm, kad galim šiandien laimėt, palaikėm didelę rotaciją, sumetėm savo metimus, stengėmės propaguoti tą savo greitą krepšinį, žinojom pas varžovus kas meta, kam reikia skirti dėmesio.

„Alaina & Limobus“ neprilygo „Lietuvos geležinkeliams“ (2017 spalio 31 d., antradienis, 00:18 val.)„Dakra ‒ GAGA Studio“ nesunkiai įveikė „Leituvos geležinkelius“ (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 22:41 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ užtikrintai nugalėjo „Lietuvos geležinkelius“ (2017 gruodžio 18 d., pirmadienis, 21:12 val.)„Plastena“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2017 lapkričio 26 d., sekmadienis, 15:10 val.)Po pratęsimo „Lietuvos geležinkeliai“ palaužė „Enersteną“ (71:69) (2018 vasario 06 d., antradienis, 00:57 val.)„Best 4 You“ tritaškių lietuje paskandino „Lietuvos geležinkelių“ garvežį (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 21:44 val.)„RVG Baldai“ nesunkiai įveikė „Alaina & Limobus“ (2017 lapkričio 06 d., pirmadienis, 23:29 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ įveikė „Lietuvos geležinkelius“ ir įsirašė pirmąją pergalę (2017 lapkričio 29 d., trečiadienis, 22:00 val.)„Brentex Trailer & Partner“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Lietuvos geležinkeliai “ (2018 sausio 16 d., antradienis, 22:41 val.)„RVG Baldai“ gan nesunkiai įveikė „Bitdefender ‒ Altacom“ (2017 spalio 30 d., pirmadienis, 22:17 val.)