Omega vs Remza & Langvila (77:65)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2018 balandžio 09 d., Pirmadienis, 19:10 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

Visas rungtynes pirmavusi „Omega“ viena koja pusfinalyje

2018 balandžio 09 d., Pirmadienis, 21:20 val., peržiūros: 810

Pirmadienį, balandžio 9 -ąją dieną, Ringaudų pgr. m-klos sporto salėje buvo sužaistos KKL „Švyturys GO Nealkoholinis“, Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių, Mažosios taurės, ketvirfinalio pirmosios serijos rungtynės tarp šeimininkų „Omega“ ir svečių „Remza & Langvila“.

Rungtynės prasidėjo nerezultatyviai ir gana emocingai. Abi komandos nors diktavo aukštą tempą, bet rezultatyviai išpuoliai buvo retenybė. Įpusėjus kėliniui po M. Zubavičiaus tritaškio pirmavo 9:2. Panašus vaizdas išliko iki kėlinio pabaigos, po kurio priekyje visdar buvo šeimininkai – 11:5. Antrasis kėlinys vėl geriau prasidėjo „Omegai“, kurie spurtuvo 7:0 ir įgijo dviženklį pranašumą (18:5). Netrukus abiejų komandų rezultatyvumas pradėjo augti. Sėkmingiau tike puolime, tiek gynyboje geriau rungtyniauti pradėję svečiai pradėjo mažinti deficitą. Komandiškai žaidę „Remza & Langvila“ krepšininkai likus žaisti tris minutes jau kvėpavo varžovams į nugarą (27:23), o kėlinio pabaigoje po dviejų D. Vozbino tritaškių išlygino rezultatą – 31:31.

Po ilgosios pertraukos svečių puolimas vėl tapo bedantis, tuo pasinaudoję šeimininkai vėl spurtavo ir įpusėjus kėliniui vėl turėjo apčiuopiamą pranašumą (42:33). „Omegos“ krepšininkai ir toliau laikė žaidimo kontrolę savo rankose ir po truputį didino atstumą, kuris po trijų kėlinių vėl buvo dviženklis – 58:43. Lemiamas rungtynių kėlinukas geriau prasidėjo svečiams – jie per dvi minutes spurtavo 9:0 ir vėl prisivijo varžovus (58:52). Po minutės pertraukės „Omega“ pakeitė puolimo braižą ir tai leido vėl atitolti. Svečių viltis pakovoti dėl pergalės palaikė taiklūs D. Vozbino tritaškiai. Likus žaisti beveik keturias minutes komandas skyrė keturi taškai ir dar niekas nebuvo aišku. Tačiau šeimininkai išsklaidė visą intrigą per keturias minutes į savąjį krepšį praleidę vos du taškus, patys įmetė dešimt ir permainingose rungtynėse šventė pergalę rezultatu – 77:65 (11:5, 20:26, 27:12, 19:22). Serijoje iki dviejų pergalių „Omega“ pirmauja 1:0.

Po rungtynių „Omega“ komandos gynėjas K.Valiulis įvardino, kodėl rungtynėse vis nepavyksta išvengti banguoto žaidimo: „Reikia dar dirbti ,dirbti ir dirbti. Na kaip čia pasakius sužaidėm, kaip sužaidėm. Visi stengėmės.O bangos tai mūsų antras vardas.“

Visas rungtynes atsilikinėjusi „Omega“ pavogė pergalę iš „Best 4 You“ (2017 lapkričio 15 d., trečiadienis, 22:34 val.)„Pastolinis“ gerokai patampė nervus „Omegai“, bet vistiek pralaimėjo (2017 gruodžio 19 d., antradienis, 00:38 val.)Nuostabi rungtynių pradžia nulėmė „SD Ranga“ komandos pergalę (2017 gruodžio 12 d., antradienis, 22:41 val.)Charakterį pademostavusi „Remza & Langvila“ pasiekė nelengvą pergalę (2017 gruodžio 05 d., antradienis, 22:41 val.)Pirmose pusfinalio rungtynėse „Omega“ nesunkiai įveikė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuterius“ (2018 balandžio 22 d., sekmadienis, 21:32 val.)Įtemptose rungtynėse „Omegos“ pergalė prieš „Artstone“ (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 23:34 val.)Emocijų kupinose rungtynėse „ASS & Endress + Hauser“ įveikė „Omegą“ (2018 sausio 10 d., trečiadienis, 20:30 val.)„Omega“ iškovojo triuškinančią pergalę (2017 lapkričio 29 d., trečiadienis, 20:14 val.)Geriau sužaista antra rungtynių dalis leido pergalę pasiekti „Remza & Langvila“ krepšininkams (2017 lapkričio 14 d., antradienis, 22:43 val.)J. Pilecko taškai rungtynių pabaigoje atnešė pergalę „RVG Baldai“ komandai (2018 sausio 31 d., trečiadienis, 22:01 val.)