Celsis vs Rimo & Patikima linija (50:67)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 spalio 17 d., Antradienis, 19:40 val. @ Garliavos Jonučių gimnazija, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

„Celsis“ nepasipriešino „Rimo & Patikima linija“ komandai

2017 spalio 17 d., Antradienis, 23:58 val., peržiūros: 906

Antradienį, spalio 17 dieną, Garliavos Jonučių gimnazijoje įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės tarp C pogrupio komandų – vietos „Celsio“ bei svečių „Rimo & Patikima linija“. Jau nuo pat rungtynių pradžios geresnį žaidimą demonstravę svečiai atitrūko nuo savo varžovų dėka geros gynybos. Nors antrojo ketvirčio pabaigoje atrodė, kad „Celsis“ sugebės mesti iššūkį savo varžovams, tačiau antroje rungtynių pusėje „Rimo & Patikima linija“ sudėliojo viską į savas vietas.

Rungtynes komandos pradėjo ganėtinai sunkiai krapštydamos taškus ir sužaidus beveik keturias minutes, abi komandos buvo pelniusios penkis taškus kartu sudėjus. Tuomet gerą atkarpą apturėjo „Rimo & Patikima linija“, kuri pelnė aštuonis taškus paeiliui bei įgijo kiek solidesnį pranašumą. Po šešių minučių tylos, taškus pelnė ir „Celsio“ ekipa, bet kėlinio pabaigoje svečiai atstatė turėtą pranašumą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 7:14. Antrąjį ketvirtį kiek geriau pradėjo svečių ekipa, kuri netrukus padidino savo atotrūkį iki 11-os taškų. Visgi, tuomet jie krito į šiokią tokią duobę, o tuo kaip mat pasinaudojo „Celsio“ ekipa. Jie pelnė aštuonis taškus be atsako ir pavijo savo varžovus. Per likusį kėlinuko laiką komandos dar apsikeitė keliomis sėkmingomis atakomis, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 21:24.

Trečiajame kėlinyje „Celsio“ ekipa ištiko visiškas krachas ir jie per septynias pirmas minutes pelnė viso labo vos du taškus. Per tą patį laikotarpį „Rimo & Patikima linija“ pelnė 14-ą taškų ir skirtumas tarp komandų išaugo iki 15-os taškų. Per likusį kėlinio laiką kiek gyvesni atrodė aikštelės šeimininkai, kuriems pavyko kiek apkarpyti savo atsilikimą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 34:45. Lemiamą ketvirtį kiek geriau pradėjo svečiai, kurie netrukus padidino savo atotrūkį iki 18-os taškų ir galėjo jaustis ramiai. Likęs kėlinuko laikas tebuvo tik formulumas, o galutinis rungtynių rezultatas buvo 50:67.

„Callcredit“ įtikinamai įveikė „Rimo & Patikima linija“ (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 17:35 val.)Šalto dušo gavusi „Rapala“ įveikė „Rimo & Patikima linija“ komandą (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 22:03 val.)„Bitdefender ‒ Altacom“ be didesnio vargo sutriuškino „Rimo & Patikima linija“ (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 20:01 val.)Solidžia persvara „Telia“ įveikė „Rimo & Patikima linija“ (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 22:17 val.)„Kauno technologijos universitetas“ nesunkiai įveikė „Rimo & Patikima liniją“ (2018 sausio 07 d., sekmadienis, 19:27 val.)A. Urbono vedama „ASS Endress + Hauser“ įveikė „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 19:00 val.)Visas rungtynes pirmavęs „Pastolinis“ įveikė „Rimo & Patikima linija“ (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 21:27 val.)„Vilmista“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Celsio“ (2017 lapkričio 15 d., trečiadienis, 17:35 val.)„Rimo & Patikima linija“ krito prieš „Vilmistą“ (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 20:02 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ lengvai įveikė „Rimo & Patikimą liniją“ (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 21:37 val.)