Celsis vs Modesta (103:52)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gruodžio 12 d., Antradienis, 19:45 val. @ Garliavos Jonučių gimnazija, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

„Celsis“ neturėjo vargo su „Modesta“

2017 gruodžio 12 d., Antradienis, 22:55 val., peržiūros: 998

Antradienį, gruodžio 10- ąją dieną, Garliavos Jonučių progimnazijos sporto salėje, buvo sužaistos KKL „Švyturys GO Nealkoholinis“ Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenybių, C pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „Celsio“ ir svečių „Modesta“ komandos. Abi komandos negausiai surinko į rungtynes, tačiau C grupės turnyrinės lentelės dugno susitikime intrigos nebuvo jau po pirmojo kėlinio. Galingai visas rungtynes žaidę šeimininkai iškovojo antrąją pergalę pirmenybėse, palikdami varžovus be visdar be pergalių.

Rungtynių pradžia nebuvo itin rezultatyvi, abi komandos bandė žaisti greitai, tačiau tokį žaidimą lydėjo klaidos ir netaiklūs metimai. Vis tik dar pirmojo kėlinuko metu svečiai ėmė tolti, naudodamiesi varžovų klaidomis jie rengė vieną greitą ataką po kitos. „Modestos“ krepšininkai nors ir sunkiai, bet antroje kėlinio po truputį pradėjo vytis varžovus, tačiau pageitį įgavę šeimininkai popirmojo ketvirčio jau turėjo dviženklį pranašumą – 24:11 Antrasis kėlinukas prasidėjo lygiu žaidimu abi komandos pagerino savo žaidimą puolime, bet svečiai negebėjo atlaikyti varžovų užduoto tempo ir skirtumas tarp komandų augo kas minutę ir „Celsis“ jau triuškino savo varžovus. Prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė 31 taško šeimininkų persvara – 55:24.

Antroji rungtynių dalis klostėsi panašiai kaip ir pirmoji. Puolime visą puolimo arseną naudoję šeimininkai dar trečiame ketvirtyje įgijo pusšimčio taškų persvarą – 89:34, o per likusį rungtynių laiką jį po truputį didino ir užtikrintai iškovojo savo antrąją pergalę rezultatu 103:52.

„Best 4 You“ be vargo įveikė „Modestą“ (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 21:33 val.)„Rapala“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Modesta“ (2017 lapkričio 04 d., šeštadienis, 17:55 val.)„Rimo & Patikima linija“ be didesnio vargo sutriuškino „Modestos“ ekipą (2017 gruodžio 10 d., sekmadienis, 22:02 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ užtikrintai įveikė „Modesta“ (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 16:07 val.)„Brentex Trailer & Partner“ nepaliko jokių šansų „Modesta“ (94:30) (2017 lapkričio 23 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)„Celsis“ nepasipriešino „Rimo & Patikima linija“ komandai (2017 spalio 17 d., antradienis, 23:58 val.)Permainingoje kovoje „Celsis“ įveikė „Plasteną“ (2018 kovo 26 d., pirmadienis, 21:54 val.)„Celsis“ nesunkiai įveikė „Brentex Trailer & Partner“ (66:50) (2017 lapkričio 08 d., trečiadienis, 09:50 val.)„Vilmista“ lengvai įveikė debiutantus „Modestos“ krepšininkus (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 22:47 val.)Vos 27 taškus įmetusi „Modesta“ neturėjo šansų rungtynėse prieš „Callcredit“ (2017 lapkričio 09 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)