Alaina & Limobus vs Plastena (63:85)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gruodžio 04 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ A. Smetonos gimnazija, Geležinio vilko g. 28, Kaunas, LT-49270

Nepilna sudėtimi žaidusi „Plastena“ įveikė „Alaina & Limobus“ (85:63)

2017 gruodžio 05 d., Antradienis, 00:02 val., peržiūros: 776

Pirmadienį, gruodžio 4d., A. Smetonos gimnazijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių, A pogrupio reguliariosios rungtynės tarp aikštės šeimininkų „Alaina & Limobus“ ir svečių „Plastena“ krepšininkų.

Rungtynes pradėję šešių žaidėjų sudėtimi „Plastena“ krepšininkai nuo pat pirmojo kėlinio ėmesi iniciatyvos ir pradėjo kontroliuoti žaidimo eigą, nors pirmąjame rungtynių ketvirtyje „Alaina & Limobus“ dar neleido svečiams atsiplėšti ir po jo turėjo tik 6 taškų deficitą – (16:22). Antrąjame rungtynių kėlinyje „Plastena“ krepšininkai atsiplėšė įmesdami 4 tritaškius ir išlaikė dviženklį pranašumą iki pat rungtynių pabaigos. Pirmoji rungtynių pusė baigėsi – (31:45).

Trečiąjį kėlinį dar stipriau pradėjo svečiai, leisdami „Alaina & Limobus“ krepšininkams įmesti tik 12 kėlinio taškų ir sugebėjo padidinti turimą persvarą net iki 29 taškų – (41:70). Ketvirto kėlinio pabaigoje 2 „Plastena“ žaidėjai susirinko 5 asmenines pražangas ir turėjo tęsti rungtynes 4-iese, nors ir paskutinį rungtynių ketvirtį laimėjo šeimininkai, rungtynės baigėsi rezultatu – 63:85 (16:22, 15:23, 12:25, 20:15).

„Plastena“ komandos treneris M.Gaubys:

Na kaip ir sakiau sezono pradžioje mums reikėjo įsižaisti, kuo toliau tuo labiau mums tai pavyksta, šias rungtynes laimėjom 22 taškais, tai reiškia, kad komandos susižaidimas tikrai gerėja, po truputį pradedam visi įmesti. Nemanau, kad ir likę 4-iese atrodėm blogiau, kadangi žaidžiam dvejose lygose turime šiek tiek tausoti žaidėjų resursus.

„RVG Baldai“ nesunkiai įveikė „Alaina & Limobus“ (2017 lapkričio 06 d., pirmadienis, 23:29 val.)Ketvirtajame kėlinuke užstrigusi „Rimo & Patikima linija“ krito prieš „Alaina & Limobus“ (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 21:23 val.)„Kauno technologijos universitetas“ įveikė „Alaina & Limobus“ (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 20:17 val.),,Bitdefender ‒ Altacom“ nesunkiai įveikė ,,Alaina & Limobus“ (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 18:02 val.)„ Hipocredit.lt“ lengvai palaužė „Alaina & Limobus“ (101:45) (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 01:40 val.)Įtemptose rungtynėse „Vėjų linija & Garliavos duona“ palaužė „Alaina & Limobus“ (2017 lapkričio 13 d., pirmadienis, 21:32 val.)Įtemptose rungtynėse „Telia“ komandai nepavyko įkąsti „Alaina ‒ Limobus“ (2018 vasario 19 d., pirmadienis, 23:22 val.)„Pastolinio“ puolimo mašina pervažiavo „Alaina & Limobus“ (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 16:18 val.)Chaotiškose rungtynėse „Plastena“ nusileido „Padangynas.lt“ (61:67) (2018 kovo 05 d., pirmadienis, 23:45 val.)Permainingoje kovoje „Celsis“ įveikė „Plasteną“ (2018 kovo 26 d., pirmadienis, 21:54 val.)