Vėjų linija & Garliavos duona vs Kauno MTTC ‒ Smart Team (106:63)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 22 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Pilėnų pagrindinė mokykla (pradinių klasių korpusas), Ašigalio g. 23, Kaunas, LT-49151

„Vėjų linija & Garliavos duona“ nesunkiai įveikė Kauno „MTTC ‒ Smart Team“

2018 sausio 22 d., Pirmadienis, 21:46 val., peržiūros: 701

Pirmadienio vakarą Pilėnų pagrindinėje mokykloje vyko Įmonių lygos Mažosios taurės rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidę „Vėjų linija & Garliavos duona“ su Kauno „MTTC ‒ Smart Team“​. Svečiai rimčiau priešinosi tik pirmoje rungtynių pusėje. Šeimininkai dominavo abejose aikštelės pusėse bei iškovojo triuškinančią pergalę.

​Pirmasis rungtynių ketvirtis vyko taškas į tašką. Komandos keitėsi taikliais metimais bei neleido viena kitai įgyti ryškaus pranašumo. Nors po A. Gudaičio 2+1 svečiai išsiveržė į priekį – ​9:14, tačiau geriau kėlinį užbaigę šeimininkai įgijo minimalų pranašumą. Po pirmojo kėlinio 17:16.

​Antrasis kėlinys prasidėjo dviem iš eilės sėkmingom E. Žiedelio („Vėjų linija & Garliavos duona“) atakom. Tai padėjo šiek tiek atitrūkti nuo varžovų, tačiau J. Valantiejaus (Kauno „MTTC ‒ Smart Team“​​) taiklus tolimas šūvis išlygino rezultatą (21:21). Šeimininkai, kėlinio pabaigoje pradėję spausti svečius, perėmė daug kamuolių ir to pasekoje spurtavo 12:0. Rezultatas prieš ilgąją pertrauką – 49:35.

Antroji rungtynių pusė priklausė aikštės šeimininkams. Vis daugėjo visiems gerai žinomų sėkmingų V. Vaškevičiaus ir L. Varno derinių. Trečiajame kėlinyje „Vėjų linija & Garliavos duona“​ dar kartą surengė spurtą, tik šį kartą galingesnį – ​16:0, taip atimdami iš varžovų viltis pakovoti dėl pergalės. Prieš lemiamą kėlinį rezultatas – 74:43.

​Paskutinysis rungtynių kėlinys tebuvo formalios 10 minučių. Nors rezultatas buvo aiškus, komandos stengėsi toliau išlikti susikaupę ir neatsipalaiduoti. Šeimininkų komandos lyderis L.Varnas pataikydamas taiklų dvitaškį padėjo saviškiams surinkti triženklį taškų skaičių (101:63). Rungtynės baigėsi triuškinančia „Vėjų linija & Garliavos duona“​ pergale rezultatu 106:63.

V. Vaškevičiaus („Vėjų linija & Garliavos duona“​) komentaras po pergalės:
„Pradžioje buvom labai nesusikaupę, turėjom lengviau laimėt. Manau, kad pergalę pasiekti padėjo, turbūt, patirtis, turim keletą ryškesnių lyderių, kurių pas varžovus trūko. Kad ir kaip nuteikinėjom komandą susikaupti, gerbti kiekvieną varžovą, mums nepavyko. Žaidėm atsipalaidavę, tai kartais padeda žaidžiant prieš stiprias komandas, o prieš šiek tiek silpnesnes – ​trukdo. Mums pradėjus spausti varžovus, pasijautė, kad jų suolelis trumpesnis ir jiems pritrūko jėgų.“

Tris kėlinius pirmavę „Vėjų linija & Garliavos duona“ nesunkiai susitvarkė su „Celsis“ (2018 vasario 06 d., antradienis, 23:19 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ atsilaikė prieš „Dakra ‒ GAGA Studio“ (74:65) (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 22:45 val.)„Ryterna“ lengvai nušlavė „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ (2017 lapkričio 29 d., trečiadienis, 20:17 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ užtikrintai nugalėjo „Lietuvos geležinkelius“ (2017 gruodžio 18 d., pirmadienis, 21:12 val.)„Celsis“ užtikrintai įveikė „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ krepšininkus (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 22:49 val.)Įtemptose rungtynėse „Vėjų linija & Garliavos duona“ palaužė „Alaina & Limobus“ (2017 lapkričio 13 d., pirmadienis, 21:32 val.)Permainingose rungtynėse „Vėjų linija & Garliavos duona“ nugalėjo atkaklųjį „Ulmą“ (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 21:50 val.)„Best 4 You“ sutriuškino „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ (100:49) (2018 vasario 19 d., pirmadienis, 23:21 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ neatsilaikė prieš lygoje neklumpančius „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ krepšininkus (2017 spalio 30 d., pirmadienis, 23:44 val.)Įnirtingame mače namuose žaidę „Vėjų linija & Garliavos duona“ palaužė „Enersteną“ (2018 kovo 12 d., pirmadienis, 22:10 val.)