Restauratoriai & Hausa vs Plastena (109:72)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 21 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

,,Restauratoriai & Hausa“ rungtynių pabaigoje palaužė ,,Plastena'

2018 vasario 21 d., Trečiadienis, 20:32 val., peržiūros: 600

Trečiadienį, vasario 21 – ąją dieną, Kauno kolegijos salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Xiaomi“ pirmenybių Didžiosios taurės rungtynės kuriose aikštės šeimininkai „Restauratoriai & Hausa“ priemė svečius „Plastena“.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo gan rezultatyviai ir apylygiai (2:2), (7:7). Pirmojo ketvirčio viduryje šoktelėjo „Restauratoriai & Hausa“ komanda, kurie įgijo dviejų taškų pranašumą. „Restauratoriai & Hausa“ komanda keitėsi sėkmingais išpuoliais. Likus žaisti dvi minutės, „Restauratoriai & Hausa “ pavyko padidinti savo rezultatą dešimt taškų – 26:16.

Antrame kėlinyje šeimininkai išlygino rezultatą – 22:22. Vis dėlto, likus žaisti tris minutes „Restauratoriai & Hausa“ žaidėjas E.Kajalavičius pataikęs 3 taškus, padėjo komandai pasprukti nuo priešininkų – 42:40.

Trečiąjį kėlinuką komandos pradėjo apsikeisdamos keliomis sėkmingomis atakomis, tad skirtumas nei kiek nepasikeitė. Visgi, tuomet svečiai ekipa išlygino rezultatą (44:44). Tuomet geresnę atkarpą apturėjo „Restauratoriai & Hausa“ ir vėl pabėgo nuo savo varžovų. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 68:60.

Ketvirtąjį kėlinuką, svečiams nebekrito, prarado daug kamuolių, o tuo pasinaudojus „Restauratoriai & Hausa“ komanda išplešė pergalę rezultatu – 109:72.

„Restauratoriai & Hausa“ komandos žaidėjas V.Kalesnikas: Mūsų pergalę lėmė atėja vėliau žaidėjai A.Mikalonis ir E.Švelginas.

„Restauratoriai & Hausa“ antroje rungtynių pusėje palaužė savo varžovus (2018 sausio 22 d., pirmadienis, 22:00 val.)„Restauratoriai & Hausa“ po atkaklios kovos palaužė „Brentex Trailer & Partner“ (2017 gruodžio 19 d., antradienis, 16:38 val.) „Restauratoriai & Hausa“ tik po pratęsimo įveikė „Coca Cola“ (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 21:40 val.)„Restauratoriai & Hausa“ lengvai įveikė penkiese susirinkusius „Lemora“ (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 22:46 val.)15 tritaškių pataikę „Restauratoriai & Hausa“ lengvai susitvarkė su „Vilmista“ (2017 gruodžio 14 d., ketvirtadienis, 22:06 val.)Povilo Mickūno vedami „Restauratoriai & Hausa“ įveikė „Celsis“ ekipą (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 16:13 val.)Tritaškių metimų lietus pergalę atnešė „Restauratoriai & Hausa“ žaidėjams (2017 lapkričio 30 d., ketvirtadienis, 22:46 val.)„Hipocredit.lt“ atlaikė „Restauratoriai & Hausa“ šturmą ir šventė pergalę (2018 kovo 05 d., pirmadienis, 23:51 val.)„Rapalos“ penketukas įveikė „Restauratoriai & Hausa“ ekipą (2017 lapkričio 06 d., pirmadienis, 20:18 val.)Atkakliose rungtynėse „Restauratoriai & Hausa“ turėjo pripažinti „SD Rangos“ pranašumą (2018 sausio 30 d., antradienis, 21:57 val.)