Remza & Langvila vs Pastolinis (84:78)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gruodžio 14 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ T. Ivanausko progimnazija, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

Vienuolika D. Gervicko tritaškių neišgelbėjo „Pastolinio“ rungtynėse su „Remza & Langvila“

2017 gruodžio 14 d., Ketvirtadienis, 22:48 val., peržiūros: 563

Ketvirtadienį, gruodžio 1 -ąją dieną, T. Ivanausko progimnazijos sporto salėje, buvo sužaistos KKL „Švyturys GO Nealkoholinis“ Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių, B pogrupio rungtynės, kuriose susitiko „Remza & Langvila“ (šeimininkai) ir „Pastolinis“ (svečiai). Rungtynės buvo gana permainingos, abi komandos žaidė kiek banguotai, tačiau šeimininkai sugebėjo atsilaikyti prieš varžovų šturmą pačioje rungtynių pabaigoje – šį kartą gal ir fortūna buvo šeimininkų pusėje, nes paskutines porą minučių svečiai neišnaudojo keleto puikių progų išlyginti, o gal ir persverti rezultatą. Susitikimas baigėsi rezultatu 84:78 (16:19, 26:18, 25:15, 17:26)

Rungtynės prasidėjo puikiu svečių žaidimu puolime ir sausa atkarpa 12:0. Tik įpusėjus kėliniui šeimininkai pagaliau atsigavo, po šalto dušo ir po truputį pradėjo rinkti taškus. Po to žaidimas nebebuvo toks rezultatyvus ir dėl nemažo klaidų skaičiaus bei netaiklių metimų, tačiau abi pusės atrodė panašaus pajėgumo ir lygus žaidimas tęsėsi iki pat pirmojo kėlinuko pabaigos. „Remza & Langvila“ po truputį tirpdė varžovų persvarą iki ketvirčio pabaigoje grįžo į rungtynes – 16:19. Kur kas įdomesnis buvo antrasis kėlinukas, „Pastolinis“ krito į duobę, o ir toliau aukštą tempą diktavę šeimininkai netrukus šovė į priekį ir įpusėjus kėliniui turėjo 7 taškų persvarą. Žaidimas buvo atviras, tačiau komandų taiklumas šlubavo, bet šįkart kėlinio pabaigoje šeimininkai užtrinktai pirmavo po dviejų iš eilės T. Galinausko dvitaškių. Tačiau paskutinį žodį pirmoje rungtynių pusėje tarėD.Gervickas pataikęs tritaškį su sirena ir sumažino „Pastolinio“ pranašumą iki penkių taškų – 42:37.

Antroje rungtynių dalyje svečiai užtikrintai žaisdami neleido varžovams priartėti. Svečiai iš Elektrėnų vis bandydavo priartėti, tačiau po sėkmingesnės jų atkarpos tokią pat sėkmingą sužaisdavo ir varžovai, kurie po trijų kėlinių turėjo jau apčiuopiamą 15 taškų persvarą – 67:52. Ketvirtojo kėlinio pradžia buvo sėkmingesnė svečiams, D.Gervickas pelnė 4 tritaškius iš eilės ir jie parodė, kad net neketino nuleisti rankų ir labai greit vėl grįžo į rungtynes likus žaisti dar pusėję kėlinio bei atsilikdami jau tik dviem taškais (70:68) taškais, o aikštelėje kova dėl pergalės prasidėjo iš naujo. Nors svečiai likus žaisti dvi minutes dar turėjo šešių taškų pranašumą, bet jis dar nieko negarantavo, nes netrukus iš toli ir vėl pataikė D.Gervickas (76:73). Vis tik svarbiausiais momentais „Remza & Langvila“ turėjo nedidelį pranašumą savo pusėje, o „Pastolinis“ pradėjo trumpinti atakas, bet metimai tikslo nepasiekdavo ir jie krito į duobę. Rungtynių finišo tiesiojoje išryškėjo šeimininkų ilgesnio suolelio pranašumas ir taip jiems leido u-užtikrintai sužaisti paskutinę minutę. Susitikimas baigėsi rezultatu 84:78.

Paskutinių sekundžių trileryje „Arstone“ pergalė prieš „Remza & Langvila“ (2017 lapkričio 30 d., ketvirtadienis, 22:52 val.)Visas rungtynes pirmavęs „Pastolinis“ įveikė „Rimo & Patikima linija“ (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 21:27 val.)„Pastolinis“ išsvaistė septyniolikos taškų persvarą ir krito prieš „Remza & Langvila“ (2018 sausio 26 d., penktadienis, 01:21 val.)Geriau sužaista antra rungtynių dalis leido pergalę pasiekti „Remza & Langvila“ krepšininkams (2017 lapkričio 14 d., antradienis, 22:43 val.)„KTU“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Remzą & Langvilą“ (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 21:19 val.)„Pastolinis“ atsitiesė rungtynėse prieš „Best 4 You“ bei iškovojo pergalę (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 20:11 val.)Po pirmosios nesėkmės atsigavęs „Pastolinis“ antrą kartą įveikė „Kesko Senukai“ ekipą (2018 kovo 27 d., antradienis, 22:22 val.)„Pastolinis“ lengvai įveikė praretėjusias „Telia“ gretas (2018 vasario 22 d., ketvirtadienis, 22:45 val.)Penki prieš penkis rungtynėse ‒ „Lemora“ pergalė (2017 lapkričio 26 d., sekmadienis, 16:38 val.)Su 1 atsarginiu žaidėju žaidę „Pastolinis“ neatsilaikė prieš „Enerstena“ krepšininkus (79:72) (2017 gruodžio 10 d., sekmadienis, 21:39 val.)