Bitdefender ‒ Altacom vs Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas (74:87)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 13 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

,,Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas" ketvirtame kėlinyje įveikė ,,Bitdefender - Altacom"

2017 lapkričio 13 d., Pirmadienis, 23:06 val., peržiūros: 802

Pirmadienį, lapkričio 13-ąją dieną, Kauno technikos profesijos mokymo centro sporto salėje įvyko įmonių lygos pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko A pogrupio šeimininkų ,,Bitdefender – Altacom" ir svečių ,,Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas".

Pirmasis kėlinukas prasidėjo gan rezultatyviai ir apylygiai. Bet likus mažiau negu 20 sekundžių iki kėlnio pabaigos šeimininkų komandos žaidėjas G.Liutkevičius pelnės tris taškus, taip padėjo komandai įsiveržtį į priekį (15:12).

Antrojo kėlinio pradžioje D. Urbono tritaškis padėjo išlyginti rezultatą (15:15). Abi komados žaidė apylygiai (27:27), (30:33), (33:33). Bet paskutinėmis kėlinio sekundėmis E.Rakickas pelnė du taškus ir svečių komandą įsiveržė į priekį (33:35).

Pradėjus trečią kėlinį ,,Bitdefender – Altacom" pelnė tris taškus, taip vėl išlygino rezultatą. Bet kėliniui įpusėjus savo pranašuma parodė ,,Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas" komandą (54:64).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje ,,Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas" komanda nemažino apsukų, o juos į priekį vedė komandiškas darbas. Galutinis rungtynių rezultatas (74:87).

,,Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas" treneris T.Ališauskas: Mūsų pergalė lėmė greitas puolimas ir komandiškas darbas.

„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ įtikinamai įveikė savo varžovus (2017 gruodžio 12 d., antradienis, 00:11 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ įveikė „Callcredit“ ekipą (2018 vasario 12 d., pirmadienis, 20:56 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ minimalia persvara įveikė „Coca-Colos“ ekipą (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 20:57 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ vos neprisižaidė su „Plastena“ (71:68) (2017 lapkričio 17 d., penktadienis, 23:04 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ gan lengvai patiesė „Omegą“ (2018 sausio 17 d., trečiadienis, 20:27 val.)„J. Vitkaus inžinerijos batalionas “ be didesnio vargo įveikė „Požeminės linijos ‒ POLI“ (2017 gruodžio 06 d., trečiadienis, 22:39 val.)Po krepšiais dominavę „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ krepšininkai įveikė „Lietuvos geležinkelių“ ekipą (2017 spalio 18 d., trečiadienis, 22:19 val.)Antroje rungtynių pusėje „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ įveikė „Ulmas“ ekipą (2017 spalio 26 d., ketvirtadienis, 19:25 val.)„RVG Baldai“ gan nesunkiai įveikė „Bitdefender ‒ Altacom“ (2017 spalio 30 d., pirmadienis, 22:17 val.)Atkaklioje dvikovoje „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ palaužė „RVG Baldai“ krepšininkus (2018 sausio 24 d., trečiadienis, 22:36 val.)