Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas vs Hipocredit.lt (67:81)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 28 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Hipocredit.lt“ išrašė „JVIB“ komandai pirmąjį pralaimėjimą

2017 lapkričio 29 d., Trečiadienis, 16:47 val., peržiūros: 629

Antradienį, lapkričio 28 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos pirmenybių rungtynės tarp vietos „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ bei svečių „Hipocredit.lt“. Jau nuo pat pirmųjų minučių svečių ekipa šovė į priekį ir nežadėjo dairytis atgal. Visgi, antrojo kėlinuko viduryje solidžiau atrodė aikštelės šeimininkai ir netrukus pavijo savo varžovus. Tačiau tuomet „Hipocredit.lt“ vėl nutolo ir šįkart išlaikė saugų pranašumą iki pat rungtynių pabaigos.

Pirmąjį kėlinuką vos vos geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie trumpam įsiveržė į priekį. Visgi, tuomet svečių ekipa spurtavo 14:0 ir taip įgijo jau dviženklį pranašumą. Tuomet su puolimu susitvarkė ir „JVIB“ ekipa, tačiau į kiekvieną sėkmingą jų išpuolį, „Hipocredit.lt“ komanda atsakydavo tuo pačiu. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 16:28. Antrojo kėlinio pradžioje niekas per daug nesikeitė ir komandos toliau žaidė apylygiai, tad skirtumas kito labai minimaliai. Kėliniui įpusėjus, „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ ekipa spurtavo 11:2 ir taip sumažino savo atsilikimą iki dviejų taškų. Visgi, šalto dušo gavusi svečių ekipa sugebėjo nutolti nuo varžovų ir išlaikyti pranašumą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 36:44.

Trečiasis kėlinukas nebuvo itin rezultatyvus. Viso kėlinio metu komandos žaidė beveik taškas į tašką, tad ir skirtumas per daug nebangavo. „Hipocredit.lt“ ir toliau laikė rungtynių vadėlias savo rankose ir šio kėlinio metu jų nei kiek nepaleido. Rezultatas po trijų kėlinukų buvo 50:60. Lemiamą ketvirtį svečiai pradėjo 11:2 spurtu ir įgijo jau neginčyjamą pranašumą. Tuomet septynis taškus be atsako pelnė „JVIB“ ekipa ir atrodė, kad dar jie bandys kabintis į rungtynes, tačiau tuomet gerą atkarpą sužaidė „Hipocredit.lt“ ir taip įtvirtino savo pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 67:81.

Mindaugas Špokas („Hipocredit.lt“):
„Gal gausiau šiek tiek susirinkom. Keitėme, rotavome žaidėjus. Viskas pavykdavo, kuomet išnaudodavom greitą žaidimą. Susimetėm kada reikėjo metimus, atitrūkom kiek reikėjo to pranašumo ir pabaigoje rezultatas mus tenkino“.

„Hipocredit.lt“ užbaigė „Artstone“ sezoną (2018 kovo 16 d., penktadienis, 21:49 val.)„Hipocredit.lt“ iškovojo triuškinančią pergalę (2017 lapkričio 02 d., ketvirtadienis, 22:31 val.)„Hipocredit.lt“ užtikrintai įveikė „Padangynas.lt“ ekipą (2018 vasario 26 d., pirmadienis, 20:15 val.)„Hipocredit.lt“ atlaikė „Restauratoriai & Hausa“ šturmą ir šventė pergalę (2018 kovo 05 d., pirmadienis, 23:51 val.)„Hipocredit.lt“ puolimo mašina pervažiavo „Artstone“ pirmose aštuntfinalio rungtynėse (2018 kovo 14 d., trečiadienis, 23:20 val.)„Hipocredit.lt“ užtikrintai įveikė „SD Rangą“ (2018 sausio 23 d., antradienis, 20:31 val.)„Hipocredit.lt“ lengvai įveikė „Požeminės linijos ‒ POLI“ ekipą ir iškovojo šeštąją pergalę paeilui (2017 lapkričio 24 d., penktadienis, 22:23 val.)„Hipocredit.lt“ pasiekė užtikrintą pergalę ir keliauja į pusfinalį (2018 balandžio 06 d., penktadienis, 22:24 val.)„Hipocredit.lt“ lengvai įveikė „Plasteną“ (2018 sausio 08 d., pirmadienis, 22:33 val.)„Hipocredit.lt“ be didesnio vargo įveikė „Acme“ (2018 sausio 16 d., antradienis, 00:16 val.)