Celsis vs Vėjų linija & Garliavos duona (56:69)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 06 d., Antradienis, 19:45 val. @ Garliavos Jonučių gimnazija, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

Tris kėlinius pirmavę „Vėjų linija & Garliavos duona“ nesunkiai susitvarkė su „Celsis“

2018 vasario 06 d., Antradienis, 23:19 val., peržiūros: 799

Vasario 6 dieną, 19:45 val., Garliavos Jonučių gimnazijos sporto salėje susitiko „Įmonių“ lygos komandos “Celsis” (šeimininkai) „Vėjų linija & Garliavos duona“ (svečiai). Rungtynės prasidėjo apylygia kova, tačiau „Vėjų linija & Garliavos duona“ jau pirmajame kėlinyje įgijo pranašumą, kurio nepavyko sumažinti „Celsis“ komandai. Rungtynės baigėsi rezultatu 56:69 (13:16, 13:20, 19:15, 11:18).

Pirmąjį kėlinį kur kas labiau susikaupę pradėjo šeimininkai ir per pusę kėlinio susikrovė 7 taškų pranašumą (11:4). Tačiau po „Vėjų linija & Garliavos duona“ minutinės pertraukėlės svečiai susikaupė ir iki kėlinuko pabaigos sugebėjo ne tik pasivyti priešinininkus, bet ir persverti rezultatą savo naudai (13:16). Antrajame kėlinyje svečiai neatleido vadžių ir toliau didino pranašumą. Nors šeimininkai stengėsi nepaleisti rungtynių ir net buvo pavojingai priartėję prie varžovų, „Vėjų linija & Garliavos duona“ surengė paskutinį šturmą iki pirmosios rungtynių pusės pabaigos ir susikrovė 10 taškų pranašumą (26:36).

Antroje rungtynių pusėje situacija išliko panaši, komandos keitėsi taikliais metimais bei gražiais epizodais, tačiau šeimininkams pavyko šiek tiek priartėti (45:51). Bet ketvirtasis kėlinukas išsprendė visus klaustukus, svečiai po truputėlį susigrąžino padorų pranašumą, kurį išlaikė iki pat rungtynių pabaigos ir šventė pergalę (56:69).

„Vėjų linija & Garliavos duona“ treneris V.Merkelis: „Šiendien turbūt buvome labiau kovingi, labiau norėjome laimėti. Labai džiaugiamės, kad pagaliau prieš juos laimėjome, nes prieš tai visad pralaiminėdavome. Turbūt mes laimėjome kovą dėl atšokusių kamuolių, užbaigėme daug greitų atakų ir pagaliau laimėjome.“

„Vėjų linija & Garliavos duona“ nesunkiai įveikė Kauno „MTTC ‒ Smart Team“ (2018 sausio 22 d., pirmadienis, 21:46 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ užtikrintai nugalėjo „Lietuvos geležinkelius“ (2017 gruodžio 18 d., pirmadienis, 21:12 val.)Permainingose rungtynėse „Vėjų linija & Garliavos duona“ nugalėjo atkaklųjį „Ulmą“ (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 21:50 val.)Įnirtingame mače namuose žaidę „Vėjų linija & Garliavos duona“ palaužė „Enersteną“ (2018 kovo 12 d., pirmadienis, 22:10 val.)Įtemptose rungtynėse „Vėjų linija & Garliavos duona“ palaužė „Alaina & Limobus“ (2017 lapkričio 13 d., pirmadienis, 21:32 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ atsilaikė prieš „Dakra ‒ GAGA Studio“ (74:65) (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 22:45 val.)Uraganiniu puolimu rungtynes pradėję „Vėjų linija & Garliavos duona“ pranoko „Požeminės linijos ‒ POLI“ komandą (2017 lapkričio 27 d., pirmadienis, 21:50 val.)Rekordu pažymėtose rungtynėse „Vėjų linija & Garliavos duona“ nepaliko vilčių „Modestos“ krepšininkams (2018 vasario 12 d., pirmadienis, 21:52 val.)Antrojoje rungtynių dalyje „Vėjų linija & Garliavos duona“ įrodė savo pranašumą prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2018 sausio 15 d., pirmadienis, 23:39 val.)„Kesko Senukai“ paskutiniajame kėlinyje išplėšė pergalę prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkus (2018 kovo 05 d., pirmadienis, 22:09 val.)