Rimo & Patikima linija vs ASS & Endress + Hauser (62:83)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 spalio 29 d., Sekmadienis, 17:00 val. @ Garliavos Jonučių gimnazija, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

A. Urbono vedama „ASS Endress + Hauser“ įveikė „Rimo & Patikima linija“ ekipą

2017 spalio 29 d., Sekmadienis, 19:00 val., peržiūros: 902

Sekmadienį, spalio 29 dieną, Garliavos Jonučių progimnazijoje įvyko „Įmonių“ lygos pirmenybių rungtynės tarp C pogrupio komandų – vietos „Rimo & Patikima linija“ (1-1) bei svečių „ASS Endress + Hauser“ (1-0).

Rungtynių pradžioje į priekį įsiveržė „ASS Endress + Hauser“ ekipa, kuri po tikslaus E. Zaurio metimo pirmavo 6:14. Į tai „Rimo & Patikima linija“ atsakė spurtu 7:0 ir priartėjo prie svečių iki minimumo 13:14. Kėlinukas baigėsi A. Urbono tritaškiu, o „Rimo & Patikima linija“ pirmavo 18:24.

Antrajame kėlinuke labai greitai svečiai įgijo dviženklį pranašumą. Po A. Šalaševičiaus metimo su varžovo pražanga ir pataikyto baudos metimo „ASS Endress + Hauser“ buvo priekyje 20:32. Ir toliau svečiai didino savo pranašumą – 25:42. Visgi, kėlinuko pabaigoje „Rimo & Patikima linija“ pabaigė penkiais taškaius ir šiek tiek priartėjo – 30:42.

Trečiajame ketvirtyje po A. Sutkaus metimo svečiai pirmavo 34:52. Kėlinuko antroje pusėje tas pats A.Sutkus smeigė dar du tritaškius ir „ASS Endress + Hauser“ jau pirmavo 45:66.

Ketvirtajame kėlinuke po kelių greitų atakų svečiai dar labiau nutolo – 48:75. Visgi, kėlinuko pabaigoje E. Eičo tikslūs metimai leido šiek tiek aptirpdyti svečių pranašumą. Galutinis rungtynių rezultatas 62:83 (18:24, 12:18, 15:24, 17:17). Tai buvo antroji iš eilės „ASS Endress + Hauser“ pergalė.

Po rungtynių „ASS Endress + Hauser“ žaidėjas A.Šalaševičius sakė: „pavyko gerai tai, kad laimėjom. O kas nepavyko – tai daug pramestų metimų iš po krepšio, iš gerų pozicijų. Ypač aukšti daug prametė. Kažkaip tikėjomės labiau išnaudoti ūgio pranašumą, buvo kad ir lentą nuima nuo aukštų galvų, iš po krepšio nesuvertėm taškų. Pradžia sezono, yra dar tokių neigiamų dalykų, kurie netenkina“.

Solidžia persvara „Telia“ įveikė „Rimo & Patikima linija“ (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 22:17 val.)Šalto dušo gavusi „Rapala“ įveikė „Rimo & Patikima linija“ komandą (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 22:03 val.)Visas rungtynes pirmavęs „Pastolinis“ įveikė „Rimo & Patikima linija“ (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 21:27 val.)„ASS & Endress + Hauser“ nesunkiai įveikė „Rapala“ (100:62) (2017 gruodžio 01 d., penktadienis, 00:59 val.)„ASS & Endress + Hauser“ daugiau nei užtikrintai įveikė „Modesta“ ekipą (2017 lapkričio 17 d., penktadienis, 00:30 val.)Emocijų kupinose rungtynėse „ASS & Endress + Hauser“ įveikė „Omegą“ (2018 sausio 10 d., trečiadienis, 20:30 val.)„Callcredit“ įtikinamai įveikė „Rimo & Patikima linija“ (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 17:35 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ lengvai įveikė „Rimo & Patikimą liniją“ (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 21:37 val.)„ASS & Endress + Hauser“ nesunkiai įveikė „Callcredit“ (78:51) (2017 gruodžio 18 d., pirmadienis, 22:54 val.)Greitos atakos leido „ASS & Endress + Hauser“ lengvai įveikti „Celsį“ (2017 lapkričio 28 d., antradienis, 21:49 val.)