Rapala vs Vilmista (72:64)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 spalio 19 d., Ketvirtadienis, 20:40 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Rapala“ sezoną pradėjo pergale prieš „Vilmistą“

2017 spalio 19 d., Ketvirtadienis, 22:31 val., peržiūros: 952

Spalio 19 dieną „Kauno švaros“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Rapala“ priemė svečius „Vilmistą“. Abiem komandom šios rungtynės buvo pirmos sezone.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė nerezultatyviai. Pirmi antrą minutę taškus pelnė „Vilmista“ (0:2). Netrukus pirmus taškus rungtynėse pelnė ir „Rapala“. Vėliau komandos žaidė lygiai, nei vienai komandai nepavyko įgyti didesnės persvaros. Įpusėjus devintai minutei komandas skyrė vienas taškas (16:15). Baigiantis kėliniui „Rapala“ padidino persvarą iki trijų taškų (18:15).

Antro kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais (20:19). Vėliau pirmavo „Rapala“, bet „Vilmista“ neleido varžovams nutolti. Septintą minutę šeimininkai buvo priekyje 27:25. Visgi kėlinio pabaigą šiek tiek geriau sužaidė „Rapala“, kuriems pavyko padidinti persvarą iki septynių taškų (36:29).

Trečią trečio kėlinio minutę „Vilmista“ sumažino varžovų persvarą iki trijų taškų (38:35). Visgi vėliau „Vilmista“ sunkiai rinkto taškus, o „Rapala“ pamažu didino persvarą, o septintą minutę komandas skyrė devyni taškai (49:40). Vėliau aštuonis taškus be atsako pelnė „Vilmista“ (49:48). Kėlinio pabaigoje šeimininkams pavyko vėl šiek tiek atitrūkti (54:48).

Ketvirtas kėlinys prasidėjo taikliais svečių metimais (54:52). Vėliau atkarpą rezultatu 13:3 laimėjo „Rapala“ (67:55). Aštuntą minutę šeimininkų persvara padidėjo iki 14 taškų (71:57). Rungtynių pabaigoje „Vilmista“ intrigos neatkūrė, o „Rapala“ iškovojo pirmą pergalę sezone (72:64). „Vilmista“ pralaimėjo pirmą kartą.

„Rapala“ žaidėjas Gediminas Mickevičius paklaustas, kodėl laimėjo šiandien, atsakė: „Gal geresni žaidėjai iš mūsų buvo, gal šiek tiek daugiau treniruočių turėjome. Nežinau kiek kita komanda treniravosi, bet didelis ačiū vienam žaidėjui, kuris atliko didelį darbą šiandien. Tai Viliui Adomaičiui. Jam teko gintis prieš du didelius varžovus ir jis atidirbo šimtu procentų. Manau, to pasekoje kiti žaidėjai padėjo ir mes laimėjome.“ Paklaustas, kodėl antroje rungtynių pusėje komanda žaidė geriau nei pirmoje, žaidė labiau komandiškai, žaidėjas atsakė: „Iš pradžiu ateini sustingęs, tokia šaltiena būna, o paskui po truputi apšyli ir pradedi kažką sugaminti :).“

„Rapala“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Lemorą“ (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 16:27 val.)„Rapala“ atkrintamųjų rungtynių etapą pradėjo nesunkia pergale prieš „Coca-Cola“ (2018 kovo 15 d., ketvirtadienis, 23:17 val.)„Rimo & Patikima linija“ krito prieš „Vilmistą“ (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 20:02 val.)„Rapala“ Įmonių lygos Didžiosios taurės pusfinalį pradėjo užtikrinta pergale prieš „RVG baldus“ (2018 balandžio 12 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)„Rapala“ įrodė savo pranašumą prieš „Padangynas.lt“ (2018 sausio 26 d., penktadienis, 00:23 val.) „ASS & Endress + Hauser“ iškovojo dar vieną pergalę prieš „Vilmista“ (2017 gruodžio 11 d., pirmadienis, 21:54 val.)„Alaina & Limobus“ nepavyko pasipriešinti „Vilmista“ komandai (2018 kovo 05 d., pirmadienis, 23:01 val.)„Brentex Trailer & Partner“ iškovojo pirmąją aštuntfinalio pergalę prieš „Vilmista“ (67:61) (2018 kovo 22 d., ketvirtadienis, 22:15 val.)„Kauno technologijos universitetas“ namie krito prieš „Vilmistą“ (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 20:30 val.)„Rapala“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Modesta“ (2017 lapkričio 04 d., šeštadienis, 17:55 val.)