Rimo & Patikima linija vs Bitdefender ‒ Altacom (58:94)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 14 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ Garliavos Jonučių gimnazija, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

„Bitdefender ‒ Altacom“ be didesnio vargo sutriuškino „Rimo & Patikima linija“

2018 sausio 14 d., Sekmadienis, 20:01 val., peržiūros: 689

Sausio 14 – ąją dieną, sekmadienį, Garliavos Jonučių progimnazijos sporto salėje buvo sužaistos KKL Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių, Mažosios taurės, G pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „Rimo & Patikima linija“ ir svečių „Bitdefender ‒ Altacom“ komandos.

Šeimininkai dominuoti aikštėje pradėjo nuo pat mačo pradžios, kuomet laimėjo atkarpą net 16:3 ir įpusėjus kėliniui užtikrintai pirmavo. Per šešias minutes vos tris taškus surinkę šeimininkai, kiek rezultatyviau sužaidė ketvirčio pabaigą per pusę minutės pataikydami iš toli dukart, tačiau visdar atsilikinėjo dviženkliu skirtumu – 13:26. Antrasis ketvirtis prasidėjo apylygiai, abi komandos demonstravo didelę žaidimo spartą ir vis keitėsi rezultatyviais išpuoliais ir pusę kėlinio rezultatas žymiai nekito – 21:35. Tačiau netrukus šeimininkai išsikvėpė, varžovai nemažindami tempo jau tiesiog štampavo vieną rezultatyvią ataką po kitos ir po dviejų kelinių jau triuškino varžovus – 49:26.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė, nors šeimininkų rezultatyvumas padidėjo, tačiau prasta gynyba neleido mažinti rezultato, taip pat koją kišo ir didelis klaidų skaičius, o po trijų kėlinių komandas skyrė tie patys 23 taškai – 44:67. Ketvirtajame kėlinuke „Bitdefender ‒ Altacom“ komanda ir toliau žaidė užtrinktai ir po truputį didino savo solidų pranašumą. Visas rungtynes pirmavę svečiai iškovojo lengvą pergalę rezultatu – 58:94 (13:26, 13:23, 18:18, 14:27).

Po rungtynių „Bitdefender ‒ Altacom“ komandos treneris G.Liutkevičius kalbėjo: „Komandos žaidimą vertinu labai gerai. Gerai gavosi puolimas, pavyko rengti greitas atakas, pataikyti iš gerai susikurtų progų, kamuolys gerai judėjo. Puikios rungtynės.“

„Bitdefender ‒ Altacom“ be didesnio vargo įveikė „Lietuvos geležinkeliai“ (2017 gruodžio 04 d., pirmadienis, 22:35 val.)„Celsis“ nepasipriešino „Rimo & Patikima linija“ komandai (2017 spalio 17 d., antradienis, 23:58 val.)„Rimo & Patikima linija“ be didesnio vargo sutriuškino „Modestos“ ekipą (2017 gruodžio 10 d., sekmadienis, 22:02 val.) „Bitdefender ‒ Altacom“ atkakliame susitikime palaužė „Ulmas“ (2017 lapkričio 20 d., pirmadienis, 22:54 val.)„Callcredit“ įtikinamai įveikė „Rimo & Patikima linija“ (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 17:35 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ lengvai įveikė „Rimo & Patikimą liniją“ (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 21:37 val.)„Bitdefender ‒ Altacom“ atsigavo trečiajame kėlinyje ir iškovojo pergalę (2018 vasario 28 d., trečiadienis, 22:17 val.)„Kauno technologijos universitetas“ nesunkiai įveikė „Rimo & Patikima liniją“ (2018 sausio 07 d., sekmadienis, 19:27 val.),,Bitdefender ‒ Altacom“ nesunkiai įveikė ,,Alaina & Limobus“ (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 18:02 val.)Rungtynes palaužę „Bitdefender ‒ Altacom“ susitvarkė su grupės lyderiais „Kauno technologijos universitetas“ (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 20:57 val.)