Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai vs Dakra ‒ GAGA Studio (88:85)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2018 kovo 18 d., Sekmadienis, 19:10 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Audringame mūšyje “Festo & IT – Taškas.lt kompiuteriai” palaužė „Dakra – GAGA Studio“

2018 kovo 18 d., Sekmadienis, 22:37 val., peržiūros: 732

Kovo 18 dieną, 19:10 val., Kauno technikos kolegijos sporto salėje susitiko „Įmonių“ lygos komandos “Festo & IT – Taškas.lt kompiuteriai” (šeimininkai) „Dakra – GAGA Studio“ (svečiai). Visas rungtynes lygiai kovojusios komandos parodė charakterius ir kovojo net pratęsimo metu. Tačiau šeimininkai turėjo šaltesnius nervus ir jiems pavyko išplėšti pergalę per pratęsimą. Rungtynės baigėsi rezultatu 88:85 (18:19, 22:13, 15:20, 19:22, 14:11).

Nuo pat pirmos minutės aikštelėje užvirė įnirtinga kova, komandos neblogai išnaudojo savo stipriąsias puses tiek puolime, tiek gynyboje. Visą kėlinį keitėsi pirmaujanti komanda ir kėlinuko gale šiek tiek pranašumo turėjo svečių komanda (18:19). Antrajame kėlinyje komandos pradėjo ieškoti taktinių pakeitimų, kad ne tik kautis taškas į tašką, bet ir įgytį solidesnį pranašumą. Šeimininkams sekėsi truputį geriau, jiems pavykdavo atitrūkti keliais taškais, tačiau „Dakra – GAGA Studio“ komanda neleido lengvai pabėgti ir vis kibo į atlapus. Likus keturioms minutėms šeimininkai užkūrė rimtesnį šturmą ir kėliniui pasibaigiant susikrovė aštuonių taškų pranašumą (40:32).

Antroje rungtynių pusėje vaizdas pradėjo keistis. Komandos pradėjo pavarginėti ir nespėti taip aktyviai gintis kaip pirmoje pusėje – pasipylė pražangos. To pasekoje jau trečiajame kėlinyje šeimininkai dėl pražangų limito neteko vieno žaidėjo. Tačiau svečiams pavyko tokiu būdu vėl priartėti prie varžovų ir trečiojo kėlinio pabaigoje komandas skyrė tik trys taškeliai (55:52). Ketvirtasis kėlinys buvo visiškas nervų išbandymas. Komandos žaidė taškas į tašką visą kėlinį ir likus 5 sekundėms komandos turėjo po lygiai taškų. Svečiai sugebėjo per tris sekundes įmesti du taškus ir jau užuodė pergalės kvapą, tačiau paliko šeimininkams dvi sekundes vilties, kurias jie puikiai išnaudojo ir paskutinę pagrindinio laiko sekundę išplėšė pratęsimą.

Pratęsimui prasidėjus komandos jau buvo praradę po du krepšininkus dėl pražangų limito ir negana to, kad jėgos buvo jau išsekę, dar ir suoleliai buvo gerokai sutrumpėję, tad komandoms teko atiduoti paskutines jėgas. Nepavyko apsieiti be pražangų, tad rungtynių pratęsimą galima būtų prilyginti baudų metimo konkursui, kurį vis tik laimėjo “Festo & IT – Taškas.lt kompiuteriai” rezultatu (88:85).

“Festo & IT – Taškas.lt kompiuteriai” komandos treneris E.Kumža: „​Na, sakyčiau komandos tikrai apylygės, vieni aukštesni, kiti greitesni. Antrajame kėlinyje varžovai pakeitė gynybą, tad šiek tiek pasimetėm, bet paskui kaip ir susitvarkėm žaidimą ir gale rungtynių turėjom šaltesnius nervus.“

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Anonimas2018 kovo 18 d., 21:47 val.
Nenoriu nieko įžeisti ar pažeminti, bet turiu klausimą, kodėl statistika yra tiesiog išbezdėta. Nesvarbu koks žaidejų lygis ar dėl ko žaidžia žaidėjai(pergalės ar statistikos), bet surašyti statistiką iš kosmoso yra tiesiog negražu.. komandos moka pinigus, statistai, sekretoriatas, teisėjai gauna pinigus, tai gal tegul pradeda dirbti savo darbą, nes vien tik iš šių varžybų yra tiek šlamšto prirašyta, kad tiesiog WOW.
„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ trijų rungtynių serijoje palaužė „Dakrą ‒ GAGA Studio“ (2018 kovo 29 d., ketvirtadienis, 22:25 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ pratęsimo pabaigoje palaužė „Pastolinį“ (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 21:39 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ neprilygo „Artstone“ komandai (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 21:02 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ nesunkai įveikė „Enersteną“ (2017 lapkričio 05 d., sekmadienis, 20:45 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ nesunkiai nugalėjo „Bitdefender ‒ Altacom“ (81:59) (2018 vasario 19 d., pirmadienis, 00:22 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ neprilygo „Pastolinis“ (85:113) (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 21:58 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ lengvai įveikė „Rimo & Patikimą liniją“ (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 21:37 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ rungtynių pabaigoje įveikė „Omegą“ (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 20:52 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ įveikė „Lemorą“ (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 20:59 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ po ilgosios pertraukos susidorojo su „Alaina & Limobus“ (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 00:41 val.)