Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai vs Pastolinis (85:113)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 25 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ neprilygo „Pastolinis“ (85:113)

2018 vasario 25 d., Sekmadienis, 21:58 val., peržiūros: 798

Vasario 25 d., Sekmadienį, Kauno technikos kolegijoje, įvyko Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių rungtynėsm kuriuose susitiko šeimininkai „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ir svečiai „Pastolinis“ .

Pirmajame rungtynių kėlinyje kova dar vyko taškas į tašką (12:12), tačiau nuo šio momento svečiai iš Elektrėnų surengė spurtą kuris leido po pirmojo kėlinio susikrauti dviženklį pranašumą (16:28).

Antrajame rungtynių kėlinyje ir toliau persvarą savo rankose laikė svečiai, tačiau gavus „Pastolinio“ komandos žaidėjui traumą, jie buvo priversti rungtyniauti penkiese. Prieš ilgąją savo ketvirtąjį tolimą įmetė svečių komandos žaidėjas D.Gervickas ir rezultatas prieš ilgąją pertrauką buvo (40:51).

Trečiajame kėlinyje „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ niekaip nepavyko sustabdyti nuo varžovo tolimų metimų, kurių jie per trečiąjį kėlinį pataikė net šešis. Kėlinuką ir vėl taikliu, jau aštuntu tolimu metimu užbaigia D.Gervickas (65:81).

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai dar bandė spausti varžovus, tačiau greitomis atakomis persvarą vis didėjo ir vėliau jis tapo triuškinantis, „Pastolinis“ iškovojo devintąją pergalę rezultatu 85:113 (16:28, 24:23, 25:30, 20:32).

„Pastolinis“ komandos treneris:

Kaip matote, komandos žaidėjai sunkiai rinkosi į varžybas, atsivežėme tik vieną didelį žmogų ir keturis mažus, todėl gal pergalę lėmė noras atsirevanšuoti, nes lyg pirmą tarpusavio susitikimą pralaimėjome po prątesimo. Taip pat šita pergalė turnyrinėje lentelėje buvo labai svarbi, liko paskutinės rungtynės grupejė su Kolegija, bet labiausiai šiandien džiugino komandos nusiteikimas rungtynėms, smagu žiūrėti buvo kaip žaidėjai mėgavosi sekmadienio rungtynėmis.

Rezultatyviausi žaidėjai:

„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ neprilygo „Artstone“ komandai (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 21:02 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ pratęsimo pabaigoje palaužė „Pastolinį“ (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 21:39 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ nesunkai įveikė „Enersteną“ (2017 lapkričio 05 d., sekmadienis, 20:45 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ lengvai įveikė „Rimo & Patikimą liniją“ (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 21:37 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ nesunkiai nugalėjo „Bitdefender ‒ Altacom“ (81:59) (2018 vasario 19 d., pirmadienis, 00:22 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ rungtynių pabaigoje įveikė „Omegą“ (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 20:52 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ po ilgosios pertraukos susidorojo su „Alaina & Limobus“ (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 00:41 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ antrą kartą ketvirtfinalyje įveikė „Lemorą“ (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 21:37 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ pasiekė užtikrintą pergalę (2018 vasario 08 d., ketvirtadienis, 21:56 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ laimėjo pirmas ketvirtfinalio rungtynes prieš „Lemorą“ (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 22:12 val.)