ASU & Co „AgroVIS“ vs Hidraulinės sistemos (60:69)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 spalio 21 d., Šeštadienis, 12:45 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

„Hidraulinės sistemos“ užtikrintai įveikė ASU & Co „AgroVIS“ krepšininkus

2017 spalio 21 d., Šeštadienis, 21:43 val., peržiūros: 926

Spalio 21 dieną, A.Stulginskio universiteto sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos ASU & Co „AgroVIS“ (šeimininkai) ir „Hidraulinės sistemos“ (svečiai). Nors rungtynės ir baigėsi sąlyginai nedideliu skirtumu, tačiau šiandien aiškiai buvo galima matyti, kad „Hidraulinės sistemos“ kontroliavo susitikimą nuo pirmos iki paskutinės minutės. Kadangi svečiai susirinko labai gausiai ir būtent galimybė pažaisti visiems kiek išbalansavo komandos žaidimą, bei neleido skirtumui išaugti, tačiau jų pranašumu negalima buvo abejoti. Susitikimas baigėsi rezultatu 60:69 (16:28, 22:16, 4:12, 18:13).

Nors rungtynių pradžia buvo ganėtinai lygi, bet jau netrukus ėmė ryškėti „Hidraulinių sistemų“ pranašumas. Svečiai kaip ir visuomet puikiai jautėsi abiejose aikštelės pusėse, demonstravo nemažą tempą ir dar pirmojo kėlinuko metu pabėgo tolyn. Tiesa, ASU & Co „AgroVIS“ neketino nuleisti rankų, komanda neblogai pataikė iš toli, o pasikeitus varžovų startiniam penketukui netgi ėmė artėti. Ilgoji pertrauka prasidėjo esant visai nedideliam skirtumui tarp ekipų 38:44.

Visą savo jėgą „Hidraulinės sistemos“ pademonstravo po ilgosios pertraukos. Būtent tuomet ir įvyko galutinis rungtynių lūžis. svečiai varžovus uždarė į tokią akliną gynybą, kad šie pirmuosus kėlinio taškus pelnė sužaidus tik 8 minutes. „Hidraulinės sistemos“ per vieną kėlinuką įrodė varžovams kokios kokybės krepšinį jie sugeba žaisti, tad vėliau į aikštelę žengti galėjo ir kiti krepšininkai, kurių šį kartą komanda atsivežė visus 12. Pasinauoję varžovų keitimas ASU & Co „AgroVIS“ gana nemažai aptirpdė deficitą ir rungtynių pabaigoje netgi galėjo visiškai priartėti, tačiau tam sutrugdė netaiklūs tolimi metimai. „Hidraulinės sistemos“ laimėjo palyginti nedideliu pranašumu, bet komandos demonstruojamas žaidimas buvo išties užtikrintas. Rungtynės baigėsi rezultatu 60:69.

Po pergalės nugalėtojų komandos žaidėjas Karolis Šabūnas kalbėjo ne apie rungtynes, o apie prasidedantį sezoną:

„kaip matom komandoje daug naujų veidų, daug žaidėjų sugrįžo po traumų, kai kurie praleido daugiau nei metus nežaidę, tad bus reikalingas laikas, kol atsiras susižaidimas“.

„Hidraulinės sistemos“ užtikrintai atsirevanšavo „Acme“ krepšinikams (2018 sausio 20 d., šeštadienis, 19:08 val.)„Hidraulinės sistemos“ eliminavo „Callcredit“ iš tolimesnės kovos (2018 kovo 29 d., ketvirtadienis, 20:37 val.)„Hidraulinės sistemos“ po atkaklios kovos įveikė „Slepikas Motorsport“ (2018 balandžio 05 d., ketvirtadienis, 20:42 val.)„Ryterna“ rungtynių pabaigoje įrodė savo pranašumą prieš ASU & Co „AgroVIS“ krepšininkus (2018 sausio 31 d., trečiadienis, 20:18 val.)„Hidraulinės sistemos“ pasiekė užtikrintą pergalę (2018 vasario 03 d., šeštadienis, 17:16 val.)„Hidraulinės sistemos“ iškovojo trečią vietą Įmonių „Xiaomi“ lygoje (2018 gegužės 03 d., ketvirtadienis, 20:56 val.)„Hidraulinės sistemos“ įveikė „Slepikas Motorsport“ ir iškovojo kelialapį į pusfinalį (2018 balandžio 17 d., antradienis, 22:13 val.)„Omega“ neatsilaikė prieš ASU & Co „AgroVIS“ (71:86) (2018 vasario 21 d., trečiadienis, 21:48 val.)„Hidraulinės sistemos“ turėjo vargo su „Požeminės linijos ‒ POLI“ (2018 sausio 17 d., trečiadienis, 20:29 val.)„Hidraulinės sistemos“ ketvirtajame rungtynių kėlinyje nukovė „Restauratoriai & Hausa“ (86:69) (2018 vasario 20 d., antradienis, 22:04 val.)