Remza & Langvila vs Omega (79:95)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2018 balandžio 12 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ T. Ivanausko progimnazija, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

„Omega“ antrą kartą įveikė „Remzą & Langvilą“ ir pateko į pusfinalį

2018 balandžio 12 d., Ketvirtadienis, 22:21 val., peržiūros: 740

Balandžio 12 dieną T. Ivanausko progimnazijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Xiaomi“ pirmenybių Mažosios taurės rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Remza & Langvila“ priemė svečius „Omegą“. Pirmas ketvirtfinalio rungtynes buvo laimėję „Omega“.

Rungtynių pradžioje penkis taškus be atsako pelnė „Omega“ (0:5). Netrukus du šeimininkų metimai pasiekė tikslą (4:5). Vėliau aštuonis taškus be atsako pelnė „Omega“ (4:13). Vėliau komandos žaidė lygiai. „Omega“ neleido varžovams priartėti ir sužaidus pirmas 10 minučių pirmavo rezultatu 21:28.

Antro kėlinio pirmas dvi minutes geriau sužaidė „Omega“, kurių pranašumas padidėjo iki 12 taškų (22:34). Sužaidus šešias minutes komandas skyrė devyni taškai (30:39). Vėliau aštuonis taškus be atsako pelnė „Omega“ (30:47). Per paskutines dvi kėlinio minutes svečiai išlaikė 15 taškų pranašumą (36:51).

Trečias kėlinys prasidėjo svečių tritaškiu, o netrukus šeimininkai pelnė septynis taškus be atsako (43:54). Geresnę atkarpą sužaidę svečiai vėl padidino pranašumą iki 18 taškų (45:63). Septintą minutę skirtumas vėl sumažėjo iki 12 taškų (55:67). Per likusį laiką komandos žaidė lygiai. Sužaidus tris kėlinius komandas skyrė 13 taškų (59:72).

Ketvirto kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais (62:74). Vėliau devynis taškus be atsako pelnė „Omega“ (62:83). Kėlinio viduryje komandos keitėsi taikliais metimais. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 24 taškai (71:94). Per likusį laiką aštuonis taškus be atsako pelnė „Remza & Langvila“ (79:95). „Omega“ iškovojo antrą pergalę serijoje ir žengė į pusfinalį.

“Omegos“ treneris R.Urkis: „Šiandien mes tiesiog buvome stipresni. Buvo kietas žaidimas, mes prisitaikėme ir laimėjome.“

„Omega“ antrą kartą įveikė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ir pateko į finalą (78:60) (2018 balandžio 25 d., trečiadienis, 21:44 val.)„KTU“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Remzą & Langvilą“ (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 21:19 val.)Puikiai atakavę „Remza & Langvila“ žaidėjai pasiekė įtikinamą pergalę (2018 sausio 30 d., antradienis, 22:51 val.)„Ryterna“ nesunkiai įveikė „Omegą“ (2018 vasario 14 d., trečiadienis, 23:20 val.)Charakterį pademostavusi „Remza & Langvila“ pasiekė nelengvą pergalę (2017 gruodžio 05 d., antradienis, 22:41 val.)Šešiese susirinkusi „Omega“ išvargo pergalę prieš „Remza & Langvila“ (2017 gruodžio 22 d., penktadienis, 00:45 val.)„Pastolinis“ išsvaistė septyniolikos taškų persvarą ir krito prieš „Remza & Langvila“ (2018 sausio 26 d., penktadienis, 01:21 val.)„Remza & Langvila“ laimėjo lemiamą mūšį ir keliauja į ketvirtfinalį (2018 kovo 22 d., ketvirtadienis, 22:37 val.)Geriau sužaista antra rungtynių dalis leido pergalę pasiekti „Remza & Langvila“ krepšininkams (2017 lapkričio 14 d., antradienis, 22:43 val.)Puikus „Remza & Langvila“ puolimas leido įveikti „Telia“ krepšininkus (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 23:05 val.)