RVG baldai vs Ryterna (89:72)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2018 balandžio 04 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„RVG Baldai“ dar kartą įveikė prastai atakavusią „Ryterną“ ir pateko į „Įmonių lygos“ pusfinalį

2018 balandžio 05 d., Ketvirtadienis, 01:15 val., peržiūros: 535

Balandžio 5-ąją d., Trečiadienį, „Kauno energijos“ sporto salėje buvo sužaistos KKL įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių ketvirtfinalio pirmosios serijos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę „RVG Baldai“ ir svečiai „Ryterna“.

Rungtynės iškart prasidėjo itin aktyviai, abi komandos demonstravo aukštą žaidimo tempą ir rezultatyvumą. Nuo pat susitikimo pradžios svečiai bandė diktuoti savo sąlygas ir įpusėjus ketvirčui jie jau turėjo 4 taškų persvarą (5:9). Tačiau netrukus „RVG Baldai“ į savo puolimo arsenalą įtraukė ir tolimus metimus, o tai jiems leido persverti rezulatą savo naudai (16:11). Kurį laiką žaidimas abiejose aikštelės pusėse buvo lygus, tačiau kėlinuką 6:0 užbaigę šeimininkai po pirmųjų dešimties minučių turėjo 8 taškų persvarą – 31:23. Antrajame kėlinuke „Ryternos“ gynyba visiškai nebesugaudė įsibėgusių šeimininkų ir jie per keletą minučių spurtavo 11:0 ir įgijo solidžią 22 taškų persvarą (46:24). Į nokdauną pasiųsti svečiai antroje kėlinio pusėje atsigavo ir pradėjo mažinti deficitą. M. Giedraičio ir K. Dmitrijevo tamdemas kėlė vis daugiau problemų šeimininkų gynybai. Po dviejų kėlinių dviženkliu skirtumu priekyje buvo „RVG Baldai“ – 54:40.

Po ilgosios petraukos šeimininkai ir vėl tritaškiais vaišino savo oponentus atstatydami dvidešimties taškų persvarą. Tačiau po pertraukos abiejų komandų žaidimas nė ištolo nepriminė pirmosios rungtynių dalies – daug klaidų, netaiklių metimų, o iš viso per kėlinuką pelnyti vos 20 (11:9) taškų. Svečių viltis pakovoti dėl pergalės dar palaikė sėkmingiau užbaigtas kėlinukas ir vėl šiek tiek sumažinta varžovų persvara – 65:49. Ketvirtasis kėlinys prasidėjo šeimininkų taškais, tačiau po to jie keturias minutes nepelnė nei taško, o „Ryterna“ bandė grįžti į rungtynes (67:59). Šeimininkai supratę, kad pergalė dar nėra iškovota surimtėjo ir po dviejų iš eilės M. Gailiūno tritaškių susigrąžino saugesnį pranašumą (76:64). Antroją kėlinio dalį, kaip ir visas rungtynes kontroliavo šeimininkai, kurie po truputį vėl didino savo persvarą. „Ryterna“ vis bandė sugrįžti į rungtynes, tačiau itin prastas pataikymas nubraukė visas viltis išlyginti serijos rezultatą. Rungtynes rezultatu – 89:72 (31:23, 23:17, 11:9, 24:23) laimėjo „RVG Baldai“, jie taip pat laimėjo seriją 2:0 ir tapo pirmaisiais Įmonių lygos, Didžiosios taurės pusfinalio dalyviais.

Po rungtynių pakalbintas „RVG Baldų“ kapitonas J.Pileckas apie komandos žaidimą kalbėjo taip: „Laimėjom užtikrinčiau nei pirmosiose rungtynėse, tad žaidimą vertinčiau geriau. Vakar tritaškių taiklumas buvo geras, pirmosiose buvo puikus. Jais ir grindėm savo puolimą prieš šią fiziškai tvirtesnę ir daug aukštų žmonių turinčią komandą. Gerai sekėsi atakuoti Reyesą. Pirmose rungtynėse laimėjom labiau puolimu, šiandien – gynyba. Taip pat mūsų emocija, komandinė dvasia atkrintamosiose yra nuostabi.“ Kalbant apie pusfinalį, kuris varžovas butų parankesnis „Rapala“ ar jau pažįstama „ASS & Endress+Hauser“ ir ką dar komandai reikėtų pagerinti prieš svarbiausias sezono kovas? „Varžovų neskirstom, ką gausim, tą gausim, bet labiau tikėtina, kad gausim „Rapala“ ir tam pradėjom ruoštis. O žaidime visada yra ką gerinti.“

„RVG baldai“ antrą kartą įveikė „SD Rangą“ ir keliauja tolyn (2018 kovo 20 d., antradienis, 21:31 val.)„RVG Baldai“ nesunkiai įveikė „Alaina & Limobus“ (2017 lapkričio 06 d., pirmadienis, 23:29 val.)„RVG Baldai“ įrodė savo pranašumą prieš „Coca-Cola“ krepšininkus (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 21:22 val.)„RVG Baldai“ nepasigailėjo sezone debiutavusių „Požeminės linijos ‒ POLI“ krepšininkų (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 23:39 val.)„RVG Baldai“ gan nesunkiai įveikė „Bitdefender ‒ Altacom“ (2017 spalio 30 d., pirmadienis, 22:17 val.)„ASS & Endress + Hauser“ turėjo pripažinti „Ryternos“ pranašumą (2018 sausio 17 d., trečiadienis, 21:05 val.)M. Gailiūnas nukalė „RVG baldams“ pergalę prieš „Ryterną“ (2018 kovo 28 d., trečiadienis, 23:27 val.)„Ryterna“ lengvai įveikė „Kesko Senukus“ (2017 gruodžio 13 d., trečiadienis, 21:19 val.) „RVG baldai“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „Plastena“ (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 20:46 val.)Dienos rungtynėse „RVG baldai“ įveikė „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ krepšininkus ir atėmė iš jų antrąją vietą grupėje (2017 gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 00:27 val.)