Hipocredit.lt vs Lietuvos geležinkeliai (97:75)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gruodžio 13 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Nors ir neperžengė 100 taškų ribos, tačiau „Hipocredit.lt“ įveikė „Lietuvos geležinkelius“

2017 gruodžio 14 d., Ketvirtadienis, 00:00 val., peržiūros: 562

Trečiadienį, gruodžio 13 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos pirmenybių rungtynės tarp šeimininkų teisėmis žaidusių „Hipocredit.lt“ (7-0) ir „Lietuvos geležinkelių“ (2-5).

Rungtynių pirmajame kėlinuke „Lietuvos geležinkeliai“ žaidė kaip lygūs su lygiais su grupės lyderiais. Daugiausia, O. Lauciaus ir M. Visockio sėkmingo žaidimo dėka, svečiai po pirmojo kėlinuko buvo priekyje 21:23.

Antrojo kėlinuko viduryje „Hipocredit.lt“ surengė spurtą net 19:0 ir įgijo solidžią persvarą – 47:28. Kėlinuko pabaigoje „Lietuvos geležinkelių“ krepšininkas M.Visockis pataikė du tolimus metimus, tačiau šeimininkai į tai taip pat atsakė sėkmingomis atakomis. Pasibaigus antrajam kėlinukui „Hipocredit.lt“ pirmavo 57:39.

Trečiajame kėlinuke aikštėje vyravo apylygis žaidimas – nei viena ekipa nei labiau priartėdavo, nei nutoldavo, o po trijų kėlinukų rezultatu 78:62 priekyje buvo „Hipocredit.lt“.

Ketvirtajame kėlinuke keli M. Špoko iš eilės pataikyti metimai leido šeiminkams spurtuoti 8:0 bei nutolti 86:62. Nors dar ir buvo likusios daugiau nei septynios minutės rungtynėse, tačiau „Hipocredit.lt“ neįmetė 100 taškų, kas jau buvo beveik tapę šios komandos arkliuku. Galutinis rungtynių rezultatas 97:75 (21:23, 36:16, 21:23, 19:13).

M.Špokas („Hipocredit.lt“) apie tai, kad komanda neįmetė 100 taškų:

„neleido dar vienos atakos surengti, nesigavo, gaila. O rungtynės – neblogai. Pabėgiojom, pasimėtėm, pradžioj dar visai vyrai metė kovą. Kol apšilom, salė šalta, po to tik fomalumas buvo“.

Solidžia persvara „Hipocredit.lt“ įveikė „Hidraulinės sistemos“ (2018 vasario 05 d., pirmadienis, 22:36 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ įveikė „Lietuvos geležinkelius“ ir įsirašė pirmąją pergalę (2017 lapkričio 29 d., trečiadienis, 22:00 val.)„Dakra ‒ GAGA Studio“ nesunkiai įveikė „Leituvos geležinkelius“ (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 22:41 val.)„Bitdefender ‒ Altacom“ be didesnio vargo įveikė „Lietuvos geležinkeliai“ (2017 gruodžio 04 d., pirmadienis, 22:35 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ užtikrintai nugalėjo „Lietuvos geležinkelius“ (2017 gruodžio 18 d., pirmadienis, 21:12 val.)Po krepšiais dominavę „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ krepšininkai įveikė „Lietuvos geležinkelių“ ekipą (2017 spalio 18 d., trečiadienis, 22:19 val.)„RVG Baldai“ palaužė „Lietuvos geležinkelius“ (81:59) (2017 gruodžio 07 d., ketvirtadienis, 23:30 val.)„Hipocredit.lt“ lengvai įveikė „Plasteną“ (2018 sausio 08 d., pirmadienis, 22:33 val.)Antrojoje rungtynių dalyje „Vėjų linija & Garliavos duona“ įrodė savo pranašumą prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2018 sausio 15 d., pirmadienis, 23:39 val.)„Best 4 You“ tritaškių lietuje paskandino „Lietuvos geležinkelių“ garvežį (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 21:44 val.)