Vėjų linija & Garliavos duona vs Požeminės linijos ‒ POLI (101:90)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 27 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Pilėnų pagrindinė mokykla (pradinių klasių korpusas), Ašigalio g. 23, Kaunas, LT-49151

Uraganiniu puolimu rungtynes pradėję „Vėjų linija & Garliavos duona“ pranoko „Požeminės linijos ‒ POLI“ komandą

2017 lapkričio 27 d., Pirmadienis, 21:50 val., peržiūros: 745

Pirmadienio vakarą Pilėnų pagrindinėje mokykloje vyko Įmonių lygos A pogrupio rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidę „Vėjų linija & Garliavos duona“​ su svečiais „Požeminės linijos ‒ POLI“​. Užtikrintai mačą pradėję šeimininkai nei karto neleido į priekį išsiveržti svečiams bei pasiekė pergalę.

​Pirmasis rungtynių ketvirtis buvo labai rezultatyvus. Taiklūs metimai vienas po kito plėšė tinklelį. Po 4 iš eilės rezultatyvių L. Varno atakų, šeimininkai išsiveržė į priekį net 20 taškų persvara ​(35:15).​ Tačiau šiek tiek geriau kėlinį užbaigę svečiai po L. Akstinavičiaus pelnyto 2+1 sumažino deficitą iki 12 taškų. Rezultatas po pirmojo kėlinio – ​37:25.

​​Antrajame kėlinyje šeimininkai toliau diktavo savo sąlygas aikštelėje. Jiems vėl pavyko pabėgti nuo „Požeminės linijos ‒ POLI“​ iki saugios bei užtikrintos persvaros. Itin puikią atkarpą sužaidęs ir 9 iš eilės taškus pelnęs D.Bartkus („Vėjų linija & Garliavos duona“​) prisidėjo prie komandos įgyto rekordinio 23 taškų pranašumo (63:40). ​Ilgąją pertrauką krepšininkai pasitiko rezultatui esant 63:44.

​Antrąją rungtynių dalį svečiai pradėjo labai ryžtingai. Jie ne tik gynyboje spaudė varžovus, bet ir surengė spurtą 8:0, kurio smaigalyje buvo komandos lyderis L.Akstinavičius. Būtent jis, surinkdamas trigubą dublį (44 tšk., 17 atk. kam., 13 išpr. praž.), tempė savo komandą į priekį. „Požeminės linijos ‒ POLI“​​ buvo priartėję prie varžovų iki 6 taškų, bet laiku susikaupę šeimininkai kėlinį užbaigė turėdami 11 taškų rezervą (79:68).

​Paskutiniojo kėlinio pradžia žadėjo galimą intrigą. Bet šeimininkai bent trumpam numalšino galimas aistras spurtuodami 12:0. Tačiau kiek netikėtai varžovai atsakė beveik tuo pačiu – ​14:0. Likus žaisti beveik 4 minutes buvo sunku nuspėti rungtynių baigtį, nes komandas skyrė vos 9 taškai (95:86). ​Kėlinio pabaigoje šeimininkai neklydo bei įrodė savo pranašumą laimėdami rungtynes rezultatu 101:90.

V.Merkelis („Vėjų linija & Garliavos duona“):
„​Pergalę padėjo pasiekti pirmi du kėliniai. Vėliau varžovai susiėmė, pradėjo aktyviai žaisti ir išmušė mus iš vėžių. Bet tada mes susikaupėm ir nepaleidom rungtynių.“

Permainingose rungtynėse „Vėjų linija & Garliavos duona“ nugalėjo atkaklųjį „Ulmą“ (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 21:50 val.)Rekordu pažymėtose rungtynėse „Vėjų linija & Garliavos duona“ nepaliko vilčių „Modestos“ krepšininkams (2018 vasario 12 d., pirmadienis, 21:52 val.)Įtemptose rungtynėse „Vėjų linija & Garliavos duona“ palaužė „Alaina & Limobus“ (2017 lapkričio 13 d., pirmadienis, 21:32 val.)Tris kėlinius pirmavę „Vėjų linija & Garliavos duona“ nesunkiai susitvarkė su „Celsis“ (2018 vasario 06 d., antradienis, 23:19 val.)Įnirtingame mače namuose žaidę „Vėjų linija & Garliavos duona“ palaužė „Enersteną“ (2018 kovo 12 d., pirmadienis, 22:10 val.)„Bitdefender-Altacom“ permainingose rungtynėse įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkus (2017 gruodžio 11 d., pirmadienis, 21:42 val.)M. Beržansko 51 taškas leido „Restauratoriai & Hausa“ sutriuškinti „Požeminės linijos ‒ POLI“ (108:59) (2018 kovo 08 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)Antrojoje rungtynių dalyje „Vėjų linija & Garliavos duona“ įrodė savo pranašumą prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2018 sausio 15 d., pirmadienis, 23:39 val.)„Plastena“ po įtemptos kovos įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkus (2017 lapkričio 20 d., pirmadienis, 21:51 val.)„Ryterna“ sutriuškino „Požeminės linijos ‒ POLI“ (100:45) (2018 kovo 14 d., trečiadienis, 20:48 val.)