Coca-Cola vs Celsis (62:47)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gruodžio 10 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Coca‒Cola“ pranoko kovingą „Celsio“ komandą

2017 gruodžio 10 d., Sekmadienis, 22:10 val., peržiūros: 723

Sekmadienio vakarą Kauno kolegijos mažojoje salėje vyko Įmonių lygos C pogrupio rungtynės, kuriose susitiko namų teisėmis žaidę „​Coca-Cola“ su „​Celsiu“ (svečiai)​. Nuostabus antrasis kėlinys leido šeimininkams įsirašyti 5 -tąją pergalę pirmenybėse.

​Pirmajame kėlinyje vyko įnirtinga kova. Sužaidus kiek daugiau nei 4 minutes po G. Pečkaičio 2+1 svečiai išsiveržė į priekį 7 taškais (2:9). Tačiau šeimininkai priešininkams pabėgti neleido. Po kelių iš eilės taiklių „Coca-Cola“ krepšininkų metimų, šeimininkai netgi išsiveržė į priekį. Kėlinys baigėsi taikliu M. Gailiaus tritaškiu. Po pirmojo kėlinio rezultatas 16:14 šeimininkų naudai.

​Antrąjį kėlinį tiesiog nuostabiai sužaidė šeimininkai. „Coca-Cola“​ krepšininkai spurtavo 18:0 bei neleido svečiams pelnyti taškų net penkias su puse minutės. Kėlinio rezultatas daug pasakantis – 21:6. Tai leido susikrauti jiems 17 taškų pranašumą. Komandos išėjo ilsėtis švieslentėje degant rezultatui 37:20.

​Antroje rungtynių pusėje žaidimas kiek išsilygino. Nors po T. Narankevičiaus tritaškio šeimininkai susikrovė didžiausią turėtą persvarą (51:29). Dvi iš eilės sėkmingas atakas surengę „​Celsio“​ krepšininkai kiek sumažino atsilikimą. Kėlinys baigėsi rezultatu 51:33.

Paskutinysis rungtynių kėlinys vyko be didesnės intrigos ir nerezultatyviai. Po taiklaus A. Drulios dvitaškio svečiams dar buvo pavykę priartėti iki 11 taškų atsilikimo (55:44), tačiau to neužteko. „Coca-Cola“​ laimėjo rungtynes rezultatu 62:47.

​R. Mačiulaičio („Coca-Cola“​) komentaras po pergalės:
„​Pagrindinis pergalės aspektas šiandien buvo tai, kad apsigynėm. Stengėmės kuo daugiau į greitą puolimą bėgti, kadangi jie buvo šešiese. Taip pat, pataikėm daug tolimų metimų. Tai ir nulėmė pergalę.“

„Coca-Cola“ iškovojo lengvą pergalę (2017 lapkričio 05 d., sekmadienis, 23:29 val.)„Coca-Cola“ tolimais metimais sudraskė „Vilmista“ gynybą (94:73) (2017 lapkričio 26 d., sekmadienis, 23:02 val.)„Vilmista“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Celsio“ (2017 lapkričio 15 d., trečiadienis, 17:35 val.)„Coca Cola“ neleido „Modestos“ krepšininkams pagalvoti apie pirmąją pergalę (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 23:01 val.)„Kesko Senukai“ įveikė „Celsis“ (53:65) (2018 vasario 14 d., trečiadienis, 20:56 val.)„Plastena“ palaužė „Celsį“ ir išlygino serijos rezultatą (2018 kovo 28 d., trečiadienis, 23:10 val.)„Ass&Endress+Hauser“ pranoko namuose žaidusius „Coca-Cola“ krepšininkus (2018 sausio 07 d., sekmadienis, 21:43 val.)„Enerstena“ užtikrintai įveikė „Celsį“ (63:47) (2018 vasario 20 d., antradienis, 23:48 val.)„Coca-Cola“ susikrovė pranašumą pirmoje rungtynių pusėje ir įveikė „ASU & Co „AgroVIS““ (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 20:56 val.)Povilo Mickūno vedami „Restauratoriai & Hausa“ įveikė „Celsis“ ekipą (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 16:13 val.)