Enerstena vs Dakra ‒ GAGA Studio (55:59)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 28 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Nerezultatyvių rungtynių pabaigoje „Dakra ‒ GAGA Studio“ palaužė „Enersteną“

2018 sausio 28 d., Sekmadienis, 22:14 val., peržiūros: 758

Sausio 28 dieną, Kauno technikos kolegijos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Enerstena“ (šeimininkai) ir „Dakra ‒ GAGA Studio“ (svečiai). Šį vakara abi komandos negalėjo pasigirti geru žaidimu puolant, buvo daug netaiklių metimų klaidų, o geriau tokiame žaidime sekėsi „Dakra ‒ GAGA Studio“, kurie įpusėjus rungtynėms turėjo 7 taškų pranašumą. Nors rungtynių pabaigoje „Enerstena“ visiškai priartėjo bei išlygino rezultatą, bet sukurti didesnę intriga sutrugdė klaidų gausa. „Dakra ‒ GAGA Studio“ atsilaikė ir laimėjo rungtynes rezultatu 55:59 (9:14, 18:20, 17:10, 11:15).

Rungtynių starte abi komandos labai sunkiai rinko taškus, ypač prastai atakuoti sekėsi „Enerstenos“ žaidėjams, kurie prametė viską ką tik galėjo ir dar pirmojo kėlinuko metu praleido varžovus į priekį. Tiesa, „Dakra ‒ GAGA Studio“ taip pat sunkiai rinko taškus, bet vis tiek sugebėjo nutolti. Iki ilgosios pertraukos komandos taip ir nepagerino savo taiklumo, o po dviejų kėlinuku priekyje buvo svečiai, jie pirmavo rezultatu 27:34.

Po ilgosios pertraukos šeimininkams pagaliau pavyko pagerinti pataikymą ir sumažinti klaidų kiekį. Nors svečiai kontroliavo rungtynių , tačiau pačioje kėlinio pabaigoje šeimininkai po A. Čižinausko tritaškio išlygino rezultatą, toks jis išliko ir po trijų kėlinių – 44:44. Paskutiniame kėlinuka kova vyko taškas į tašką, tik kad abi komandos rengė ne daug rezultatyvių išpuolių. Komandos norėjo kuo greičiau perlaužti lygių rungtynių eigą į savo pusę, o greitą žaidimą lydėjo labai daug klaidų. Likus žaisti dvi minutes rezultatas dar buvo lygus (55:55). Likus žaisti minutę rezultatą svečių naudai persverė V.Simaitis, o netrukus tritaškį smeigė A.Strazdauskas ir tai buvo viskas šiose rungtynėse. „Dakra ‒ GAGA Studio“ laimėjo nerezultatyvias rungtynes rezultatu – 55:59 (9:14, 18:20, 17:10, 11:15).

Po rungtynių nugalėtojų treneris kalbėjo: „Šiandien savo komandos žaidimą vertinu nelabai teigiamai, bet viską vainikuoja pergalė. Trūko mums šiandien truputėlį žmonių, aišku ir varžovai buvo nevisi. Rezultatas tenkina, įdėjom daug pastangų gynyboje, kurios galutiniam variante mums davė pergalę.“

Ketvirtajame kėlinuke iniciatyvą perėmusi „Dakra ‒ GAGA Studio“ palaužė „Celsį“ (2018 vasario 22 d., ketvirtadienis, 23:36 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ nusileido „Enerstena“ (53:58) (2018 kovo 06 d., antradienis, 00:13 val.)Dramatiškoje kovoje „Dakra ‒ GAGA Studio“ nutraukė „Slepikas Motorsport“ pergalių seriją (2017 gruodžio 01 d., penktadienis, 00:16 val.)Po atkaklios kovos „Dakra – GAGA Studio“ įveikė „Kesko Senukus“ (2018 sausio 23 d., antradienis, 22:21 val.)Nuo rungtynių pradžios pirmavę „Kesko Senukai“ įveikė „Enerstenos“ ekipą (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 21:30 val.) Best 4 You tik pačioje rungtynių pabaigoje nusileido Dakra ‒ GAGA Studio (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 21:08 val.),,Brentex Trailer & Partner" rungtynių pabaigoje palaužė ,,Enerstena' (2018 kovo 08 d., ketvirtadienis, 22:20 val.)Įnirtingame mače namuose žaidę „Vėjų linija & Garliavos duona“ palaužė „Enersteną“ (2018 kovo 12 d., pirmadienis, 22:10 val.)Tik antroje rungtynių pusėje „Padangynas.lt“ įrodė pranašumą prieš „Enerstena“ (2017 lapkričio 27 d., pirmadienis, 21:48 val.)Po pratęsimo „Lietuvos geležinkeliai“ palaužė „Enersteną“ (71:69) (2018 vasario 06 d., antradienis, 00:57 val.)