Rimo & Patikima linija vs Pastolinis (71:88)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 18 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ Garliavos Jonučių gimnazija, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

Visas rungtynes pirmavęs „Pastolinis“ įveikė „Rimo & Patikima linija“

2018 vasario 18 d., Sekmadienis, 21:27 val., peržiūros: 717

Vasario 18- ąją dieną, Garliavos „Jonučių“ progimnazijos sporto salėje buvo sužaistos KKL Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių, G pogrupio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkų teisėmis žaidusi „Rimo & Patikima linija“ priėmė turnyrinėje lentelėje aukščiau esančius – „Pastolinio“ krepšininkus.

Rungtynių pradžioje svečiai iškart pabėgo į priekį 0:8, tačiau įpusėjus ketvirčiui šeimininkai irgi įgavo pagreitį puolime ir prisivijo varžovus (10:14). Kelias minutes šeimininkams pavyko sustabdyti varžovų puolimą ir pelnyti porą taškų, bet tada vėl sėkminga „Pastolinio“ atkarpa leido jiems turėti vienuolikos taškų pranašumą, tačiau kėlinį dvitaškiu užbaigė E.Eičas – 15:24. Antrajame kėlinuke svečiai ir toliau laikė žaidimo iniciatyvą savo rankose ir pademonstravę universalų puolimą ir pradėjo pradėjo triuškinti varžovus – 19:39. „Rimo & Patikima linija“ komandos puolimas buvo paremtais tolimais metimais, ir po keturių iš eilės tolimų bombų, skirtumas ištirpo iki aštuonių taškų (33:41). Tačiau svečiai iš Elektrėnų kėlinuką užbaigė geriau ir prieš ilgąją pertrauką vėl turėjo dviženklę persvarą – 36:47.

Po ilgosios pertraukos aikštelėje vyko įnirtinga ir lygi kova. Abi komandos vis apsikeisdavo rezultatyviomis atkarpomis, bet nei viena nesugebėjo pakreipti žaidimą į savo pusę ir įpusėjus kėliniui komandas skyrė tie patys vienuolika taškų – 47:58. Klaidos ir toliau kišo koją šeimininkams, o jomis labai geriau naudojosi „Pastolinis“, kurie prieš lemiamą ketvirtį turėjo saugų pranašumą – 54:69. Ketvirtame kėlinuke vaizdas aikštelėje iš esmės nesikeitė. Svečiai išlaikė saugų pranašumą viso kėlinio metu, neprisileisdami varžovų pernelyg arti. Užtikrintai ir komandiškai žaidęs „Pastolinis“ iškovojo septintąją pergalę ir įsitaisė G pogrupio ketvirtojoje vietoje – 71:88 (15:24, 21:23, 18:22, 17:19).

Solidžia persvara „Telia“ įveikė „Rimo & Patikima linija“ (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 22:17 val.)Šalto dušo gavusi „Rapala“ įveikė „Rimo & Patikima linija“ komandą (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 22:03 val.)„Callcredit“ įtikinamai įveikė „Rimo & Patikima linija“ (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 17:35 val.)„Kauno technologijos universitetas“ nesunkiai įveikė „Rimo & Patikima liniją“ (2018 sausio 07 d., sekmadienis, 19:27 val.)A. Urbono vedama „ASS Endress + Hauser“ įveikė „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 19:00 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ lengvai įveikė „Rimo & Patikimą liniją“ (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 21:37 val.)„Celsis“ nepasipriešino „Rimo & Patikima linija“ komandai (2017 spalio 17 d., antradienis, 23:58 val.)Rezultatyviose rungtynėse „Pastolinis“ nepaliko vilčių „Ulmo“ krepšininkams (2018 sausio 07 d., sekmadienis, 18:19 val.)Po pirmosios nesėkmės atsigavęs „Pastolinis“ antrą kartą įveikė „Kesko Senukai“ ekipą (2018 kovo 27 d., antradienis, 22:22 val.)„Bitdefender ‒ Altacom“ be didesnio vargo sutriuškino „Rimo & Patikima linija“ (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 20:01 val.)