Kesko Senukai vs Slepikas Motorsport (67:93)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 07 d., Antradienis, 20:40 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Slepikas Motor Sport Team“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „Kesko Senukai“ ekipa

2017 lapkričio 07 d., Antradienis, 22:25 val., peržiūros: 1125

Antradienį, lapkričio 7 d., A.Sabonio krepšinio centre įvyko Įmonių lygos „Xiaomi“ rungtynės, kuriose susitiko „Kesko Senukai“ (1-2) ir svečių teisėmis atvykę „Slepikas Motor Sport Team“ (2-0).

Pirmojo kėlinuko viduryje taiklūs A. Zareckio ir M. Gudeliausko tolimi metimai leido „Kesko Senukams“ pirmauti 15:9. Visgi, „Slepikas Motor Sport Team“ kėlinuko antroje pusėje, daugiausia dėka J. Gusto metimų spurtavo 1:14 ir pasibaigus pirmajam ketvirčiui pirmavo 23:29.

Antrajame kėlinuke M.Gudeliauskas ir A.Kelpšas smeigė po tritaškį ir šeimininkai vėl įsiveržė į priekį – 33:31. Ir toliau „Kesko Senukus“ į priekį traukė M.Gudeliauskas, bet „Slepikas Motor Sport Team“ sugebėjo pirmauti po pirmosios rungtynių pusės – 43:46.

Trečiajame kėlinuke J.Gustas ir V.Černiauskas pataikė po tritaškį ir labai greitai „Slepikas Motor Sport Team“ įgijo dviženklį pranašumą – 48:61. Turimą persvarą svečiai išlaikė iki pat kėlinuko pabaigos, po kurio pirmavo 57:72.

Ketvirtajame kėlinuke pasijuto „Kesko Senukų“, šiandien žaidusių šešiese, nuovargis, ko pasekoje „Slepikas Motor Sport Team“ įgijo solidžią persvarą ir laimėjo šias rungtynes 67:93 (23:29, 20:17, 14:26, 10:21). Tai buvo trečioji paeiliui šios ekipos pergalė.

A.Lencevičius („Slepikas Motor Sport Team“):

„pradžioje varžovas tikrai žaidė gerai, bet antroje rungtynių pusėje susiėmėme, geriau susigynėme, pavyko ant greitų atakų užbėgti ir to pasekoje matome rezultatą“.

„Slepikas Motorsport“ antroje rungtynių pusėje dominavo ir įveikė „Coca-Cola“ (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 22:44 val.)„Slepikas Motor Sport Team“ užtikrintai įveikė „Kauno technologijos universitetą“ (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 17:33 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ rungtynių pabaigoje palaužė „Kesko Senukai“ (56:61) (2018 vasario 15 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)„Slepikas Motor Sport Team“ sutriuškino „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ krepšininkus (2017 spalio 30 d., pirmadienis, 23:27 val.)„Modesta“ nepasipriešino „Kesko Senukai“ ekipai (2018 vasario 19 d., pirmadienis, 22:07 val.)„Slepikas Motorsport“ įveikė „Telia“ (81:66) (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 23:18 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Kesko Senukai“ ekipos (2017 gruodžio 05 d., antradienis, 22:52 val.)„Ryterna“ lengvai įveikė „Kesko Senukus“ (2017 gruodžio 13 d., trečiadienis, 21:19 val.)„Slepikas Motorsport“ žengė į ketvirtfinalį (2018 kovo 23 d., penktadienis, 22:05 val.)„Slepikas Motorsport“ pasiekė užtikrintą pergalę (2018 sausio 07 d., sekmadienis, 19:18 val.)