Ulmas vs Lietuvos geležinkeliai (55:81)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 09 d., Ketvirtadienis, 18:00 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

„Lietuvos geležinkeliai“ užtikrintai įveikė „Ulmą“

2017 lapkričio 10 d., Penktadienis, 16:58 val., peržiūros: 760

Ketvirtadienį, lapkričio 9 dieną, Jachtklubo sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos pirmenybių rungtynės tarp A pogrupio komandų – vietos „Ulmo“ bei svečių „Lietuvos geležinkelių“. Aikštelės šeimininkai tik pirmoje rungtynių pusėje buvo pajėgūs kovoti su savo varžovais, o antrojo rungtynių pusėje jie visiškai subyrėjo ir patyrė triuškinantį pralaimėjimą.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo gan apylygiu komandų žaidimu. Sužaidus pusę ketvirčio, komandas skyrė vos du taškai, tačiau tuomet du dvitaškius pataikė „Ulmo“ ekipa ir įgijo šešių taškų atotrūkį. Per likusį kėlinio laiką komandos apsikeitė sėkmingais išpuoliais, tad skirtumas nepakito. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 20:14. Antrąjį kėlinuką komandos pradėjo apsikeisdamos rezultatyviomis atakomis, o tuomet jau „Lietuvos geležinkeliai“ pelnė dešimt taškų be atsako ir perimė rungtynių kontrolę į savo rankas. Nors šeimininkams buvo pavykę vėl persverti rezultatą, tačiau svečiai susigrąžino pranašumą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 30:33.

Trečiajame kėlinyje pradėjo ryškėti žymesnis svečių ekipos pranašumas. Jie kėlinuką pradėjo 10:0 spurtu ir taip įgijo jau dviženklį pranašumą. Po šalto dušo atsigavusi „Ulmo“ ekipa sužaidė sėkmingesnę atkarpą ir sumažino atsilikimą iki septynių taškų, tačiau viską į buvusias vietas sudėliojo „Lietuvos geležinkeliai“ ir atstatė dviženklį pranašumą. Rezultatas po trijų kėlinukų buvo 39:53. Lemiamo ketvirčio metu aikštelės šeimininkų gynyba visiškai sulūžo ir „Lietuvos geležinkeliai“ pelnė daug lengvų taškų, kas leido jiems ir toliau didinti savo pranašumą. Likęs rungtynių laikas tebuvo tik formulumas, o galutinis rungtynių rezultatas buvo 55:81.

Andrius Grabauskas („Lietuvos geležinkeliai“):
„Antroje rungtynių pusėje pradėjome pataikyti. Pirmoje rungtynių pusėje mums nekrito tritaškiai. Taip pat pradėjo taikyti aikštės gynybą, varžovai šiek tiek pasimetė ir nerado būdų pelnyti taškus. Manau, kad tas gynybos pakeitimas leido mums įgyti lemiamą pranašumą“.

„Lietuvos geležinkeliai“ užtikrintai įveikė „Modesta“ (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 16:07 val.)Po pratęsimo „Lietuvos geležinkeliai“ palaužė „Enersteną“ (71:69) (2018 vasario 06 d., antradienis, 00:57 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Lietuvos geležinkeliai“ įveikė „Kauno MTTC – Smart Team“ (2018 vasario 26 d., pirmadienis, 21:52 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ rungtynių pabaigoje palaužė „Kesko Senukai“ (56:61) (2018 vasario 15 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)„Plastena“ su keturiais su puse žaidėjo įveikė „Ulmą“ (2017 gruodžio 14 d., ketvirtadienis, 19:13 val.)„Telia“ po atkaklios kovos palaužė „Ulmą“ (2018 sausio 25 d., ketvirtadienis, 17:38 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ įveikė „Lietuvos geležinkelius“ ir įsirašė pirmąją pergalę (2017 lapkričio 29 d., trečiadienis, 22:00 val.)Antroje rungtynių pusėje „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ įveikė „Ulmas“ ekipą (2017 spalio 26 d., ketvirtadienis, 19:25 val.)Puikus „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ekipos puolimas leido lengvai įveikti „Ulmą“ (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 20:50 val.)„RVG baldai“ be didesnio pasipriešinimo susitvarkė su „Ulmu“ (2017 lapkričio 30 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)