Lemora vs Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai (52:66)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2018 balandžio 15 d., Sekmadienis, 19:10 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ antrą kartą ketvirtfinalyje įveikė „Lemorą“

2018 balandžio 15 d., Sekmadienis, 21:37 val., peržiūros: 854

Balandžio 15 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Xiaomi“ pirmenybių Mažosios taurės pirmos ketvirtfinalio rungtynės, kuriose formalūs aikštės šeimininkai „Lemora“ priemė formalius svečius „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ komandą. Pirmas ketvirtfinalio rungtynes buvo laimėję „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“.

Rungtynes geriau pradėjo „Lemora“, kuri įpusėjus antrai minutei pirmavo rezultatu 7:0. Netrukus pirmus taškus pelnė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ (7:2). „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ pamažu vijosi varžovus, o sužaidus šešias minutes komandas skyrė vienas taškas (8:7). Kėlinio pabaigą geriau sužaidė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“, kurie sužaidus pirmas 10 minučių pirmavo rezultatu 10:12.

Antro kėlinio pirmoje pusėje komandos žaidė lygiai, keitėsi taikliais metimais. Įpusėjus kėliniui komandas skyrė du taškai (20:22). Antroje kėlinio pusėje geriau žaidė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“, kurie puikiai gynėsi ir taikliai atakavo. Įpusėjus rungtynėms komandas skyrė 11 taškų (23:34).

Trečio kėlinio pradžioje, daugiausiai taiklių tritaškių pagalba „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ persvara padidėjo iki 16 taškų (27:43). Septintą minutę komandas skyrė 12 taškų (39:51). Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos žaidė apylygiai, o „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ išlaikė 10 taškų persvarą (45:55).

Ketvirtame kėlinyje komandos žaidė nerezultatyviai. Per pirmas keturias kėlinio minutes „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ praleido tik vieną tašką, o persvara padidėjo iki 17 taškų (46:63). Septintą minutę „Lemora“ sumažino varžovų persvarą iki 13 taškų (50:63). Visgi rungtynių pabaigoje „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ neleido varžovams atkūrti intrigos ir įveikė juos rezultatu 52:66. „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ laimėjo seriją rezultatu 2:0 ir žengė į pusfinalį.

„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ treneris M.Kadakauskis: „Iš pradžių buvome šiek tiek susikaustę, nors varžovai ir penkiese susirinko. Iškart užmetė mums taškų, bet paskui žaidimą išlyginome. Manau, šiandien įspūdingai pataikėme tritaškius. Jie bandė spurtuoti, bet šį kartą mus tritaškiai išgelbėjo. Kas metė, tas pataikė. Tai ir nulėmė mūsų pergalę. Varžovai buvo penkiese, todėl jiems buvo sudėtinga.“

„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ nesunkai įveikė „Enersteną“ (2017 lapkričio 05 d., sekmadienis, 20:45 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ laimėjo pirmas ketvirtfinalio rungtynes prieš „Lemorą“ (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 22:12 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ rungtynių pabaigoje įveikė „Omegą“ (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 20:52 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ lengvai įveikė „Rimo & Patikimą liniją“ (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 21:37 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ įveikė „Lemorą“ (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 20:59 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ pratęsimo pabaigoje palaužė „Pastolinį“ (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 21:39 val.)Puikus „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ekipos puolimas leido lengvai įveikti „Ulmą“ (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 20:50 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ neprilygo „Artstone“ komandai (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 21:02 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ trijų rungtynių serijoje palaužė „Dakrą ‒ GAGA Studio“ (2018 kovo 29 d., ketvirtadienis, 22:25 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ neprilygo „Pastolinis“ (85:113) (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 21:58 val.)