Kauno technologijos universitetas vs Bitdefender ‒ Altacom (78:94)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 11 d., Sekmadienis, 17:10 val. @ Kauno technologijos universiteto chemijos fakultetas, Radvilėnų pl. 19, Kaunas, LT-50254

Rungtynes palaužę „Bitdefender ‒ Altacom“ susitvarkė su grupės lyderiais „Kauno technologijos universitetas“

2018 vasario 11 d., Sekmadienis, 20:57 val., peržiūros: 867

Vasario 11 dieną, 17:10 val., KTU Chemijos fakulteto sporto salėje susitiko „Įmonių“ lygos komandos “Kauno technologijos universitetas” (šeimininkai) „Bitdefender – Altacom“ (svečiai). Rungtynės prasidėjo įtempta kova tiek puolime, tiek gynyboje. Jautėsi didelė energija iš abiejų komandų, tačiau antroje rungtynių pusėje situacija kardinaliai pasikeitė ir 32 taškus per trečiąjį kėlinį sumetę „Bitdefender – Altacom“ stipriai įsiveržė į priekį ir šventė pergalę. Rungtynės baigėsi rezultatu 78:94 (25:26, 18:13, 14:32, 21:23).

Pirmajame kėlinyje komandos stebino uraganiniu puolimu, pirmaujanti komanda keitėsi aibę kartų, taip pat, skirtumas tarp komandų svyravo iki 5 taškų tiek į vieną, tiek į kitą pusę. Tačiau kėlinys baigėsi 1 taško persvara svečių naudai (28:26). Antrajame kėlinyje komandos labiau susitelkė ties gynyba ir toks žaidimas buvo labiau priimtinas šeimininkų komandai, kurie dominavo visą antrą kėlinį ir pirmoji rungtynių pusė baigėsi „Kauno technologijos unversitas“ komandos naudai (43:39).

Antroje rungtynių pusėje šeimininkai laikėsi pusę kėlinio, tačiau antroji kėlinio pusė buvo visiškas dugnas šeimininkų komandai, kuri įmetė vos 2 taškus per pusę kėlinio, o svečiai tuo pasinaudoję surengė uraganinio puolimo šturmą ir išsiveržė į priekį 14 taškų skirtumu (57:71). Ketvirtajame kėlinyje situacija mažai keitėsi, šeimininkams pristigo jėgų atsilaikyti prieš agresyvią „Bitdefender – Altacom“ komandos gynybą, bei greitas atakas ir svečiai šventė pergalę rezultatu (78:94).

“Bitdefender – Altacom“ komandos treneris G.Liutkevičius: „​Varžovai šiandien stengėsi išnaudoti tai, kas pas juos stipru, t.y. ūgis ir masė, o mes – ​kas pas mus stipru, t.y. greitis ir agresija. Tai šiandien gavosi, išeidavo laisvi žaidėjai, laisvus metimus pataikėme. Taip pat gynyboje mes galėjome naudotis tik agresija, prisirinkom daug pražangų, tačiau tai pasiteisino ir pavyko pasiekti pergalę“.

„Kesko Senukai“ ketvirtajame kėlinuke įveikė „Kauno technologijos universitetas“ (2017 gruodžio 10 d., sekmadienis, 19:26 val.)„Ryterna“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Kauno technologijos universitetą“ (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 16:43 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė „Kauno technologijos universitetas“ (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 18:16 val.)„Slepikas Motor Sport Team“ užtikrintai įveikė „Kauno technologijos universitetą“ (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 17:33 val.)„Pastolinis“ užtikrintai įveikė „Kauno technologijos universitetą“ (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 19:39 val.)„Plastena“ išlygino serijos rezultatą prieš „Kauno technologijos universitetą“ (2018 balandžio 30 d., pirmadienis, 20:48 val.)„Bitdefender ‒ Altacom“ be didesnio vargo sutriuškino „Rimo & Patikima linija“ (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 20:01 val.)Pusfinalio starte ‒ „Kauno technologijos universiteto“ pergalė (2018 balandžio 29 d., sekmadienis, 18:33 val.)„Bitdefender ‒ Altacom“ be didesnio vargo įveikė „Lietuvos geležinkeliai“ (2017 gruodžio 04 d., pirmadienis, 22:35 val.) „Bitdefender ‒ Altacom“ atkakliame susitikime palaužė „Ulmas“ (2017 lapkričio 20 d., pirmadienis, 22:54 val.)