Alaina & Limobus vs Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas (65:102)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gruodžio 11 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ A. Smetonos gimnazija, Geležinio vilko g. 28, Kaunas, LT-49270

„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ įtikinamai įveikė savo varžovus

2017 gruodžio 12 d., Antradienis, 00:11 val., peržiūros: 736

Pirmadienį, gruodžio 11 dieną, A. Smetonos gimnazijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos pirmenybių rungtynės tarp A pogrupio komandų – vietos „Alaina & Limobus“ bei svečių „JVIB“. Jau nuo pat pirmųjų minučių svečių ekipa nurūko į priekį ir per likusį rungtynių laiką skirtumas tik augo.

Rungtynes kur kas geriau pradėjo svečiai, kurie spurtavo 15:0 ir savo varžovus paliko visiškai be taškų kiek daugiau nei septynias minutes. „Alaina & Limobus“ ekipai nekrito metimai iš dėkingų padėčių ir klaidos taip pat pakišo koją. Vėliau jie pelnė pirmuosius taškus ir sumažino atsilikimą iki dešimties, bet kėlinio pabaigoje „JVIB“ atstatė solidų pranašumą, kurį įgijo rungtynių pradžioje. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 7:22. Antrojo kėlinio pradžioje komandos apsikeitė keliomis sėkmingomis atakomis, bet tuomet svečiai spurtavo 19:3 bei taip įgijo jau 30-ies taškų pranašumą. Per likusį kėlinio laiką aikštelės šeimininkai savo varžovų toliau nepaleido ir rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 22:52.

Trečiajame kėlinyje „Alaina & Limobus“ kuriam laikui pavyko stabilizuoti situaciją ir neleido savo varžovams suregzti dar vienos sėkmingos atkarpos. Visgi, kėlinuko pabaigoje „JVIB“ dar laimėjo atkarpą 15:4 ir tik dar labiau padidino skirtumą tarp komandų. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 38:77. Lemiamas ketvirtis teliko tik formulumas ir svečių ekipa visiškai atsipalaidavo. Šį kėlinuką laimėjo aikštelės šeimininkai, tačiau tai nepadarė visiškai jokios įtakos galutiniam rungtynių rezultatui, kuris buvo 65:102.

Martynas Balkus („Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“):
“Laimėjom, nes tiesiog labiau norėjom laimėti ir tiesiog esame geresni šiai minutei. Gal pas varžovus ne visi susirinkę, aš nežinau. Apibėgom, apšokinėjom ir tiek“.

„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ įveikė „Callcredit“ ekipą (2018 vasario 12 d., pirmadienis, 20:56 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ minimalia persvara įveikė „Coca-Colos“ ekipą (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 20:57 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ gan lengvai patiesė „Omegą“ (2018 sausio 17 d., trečiadienis, 20:27 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ vos neprisižaidė su „Plastena“ (71:68) (2017 lapkričio 17 d., penktadienis, 23:04 val.)„J. Vitkaus inžinerijos batalionas “ be didesnio vargo įveikė „Požeminės linijos ‒ POLI“ (2017 gruodžio 06 d., trečiadienis, 22:39 val.)Antroje rungtynių pusėje „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ įveikė „Ulmas“ ekipą (2017 spalio 26 d., ketvirtadienis, 19:25 val.),,Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas" ketvirtame kėlinyje įveikė ,,Bitdefender - Altacom" (2017 lapkričio 13 d., pirmadienis, 23:06 val.)Po krepšiais dominavę „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ krepšininkai įveikė „Lietuvos geležinkelių“ ekipą (2017 spalio 18 d., trečiadienis, 22:19 val.)Atkaklioje dvikovoje „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ palaužė „RVG Baldai“ krepšininkus (2018 sausio 24 d., trečiadienis, 22:36 val.)„Ryterna“ įveikė „Juozo Vitkaus inžinerijos batalioną“ (2018 vasario 07 d., trečiadienis, 20:45 val.)