Best 4 You vs Pastolinis (64:77)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 spalio 22 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Pastolinis“ atsitiesė rungtynėse prieš „Best 4 You“ bei iškovojo pergalę

2017 spalio 22 d., Sekmadienis, 20:11 val., peržiūros: 783

Sekmadienį, spalio 22-ąją dieną, J. Dobkevičiaus sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos pirmenybių rungtynės tarp B pogrupio komandų – vietos „Best 4 You“ bei svečių iš Elektrėnų „Pastolinio“. Pirmąją rungtynių dalį „Best 4 You“ atrodė pranašesnė komanda šiose rungtynėse, bet prieš pat ilgąją pertrauką sustojo ir pirmaujančiųjų vaidmenį užleido varžovams. Tačiau tuomet „Pastolinis“ įgavo antrąją kvėpavimą, netrukus įgijo dviženklį pranašumą ir jį išlaikė iki rungtynių pabaigos.

Rungtynes kiek geriau pradėjo šeimininkai ir greitai atitrūko 8 taškų skirtumu (15:7). „Pastolinis“ į puolimo arsenalą įtraukė ir toliašaudę artileriją,kuri leido deficitą sumažinti perpus. kuris leido jiems persverti rezultatą ir įgyti kiek saugesnį pranašumą. Per likusį kėlinuko laiką komandos apsikeitė keliomis sėkmingomis atakomis, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 24:20. Antrąjį ketvirtį kiek geriau pradėjo „Best 4 You“ komanda. Nors kėlinuko pradžia buvo labai nerezultatyvi įpusėjus ketvirčiui šeimininkai susigrąžino 8 taškų persvarą. Tačiau antroje kėlinio pusėje iniciatyva priklausė svečiams, kurie laimėjo atkarpą 2:9 bei sumažino savo atsilikimą iki minimalaus. Vėliau jiems pavyko persverti rezultatą savo naudai, o paskutinį žodį pirmoje rungtynių dalyje tarė D.Bočkovas pataikymas dvitaškį su sirena. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 36:39.

Trečiąjį kėlinį „ant bangos“ pradėjo „Pastolinio“ ekipa. Jie spurtavo 4:9 ir tokiu būdu įgijo 8 taškų pranašumą, o dar po minutės komandas skyrė jau dviženklė svečių persvara – 43:53. Tačiau po tokios geros atkarpos sekė ypatingai bloga atkarpa ir jie per dvi minutes pelnė vos 2 taškus į savo krepšį praleisdami 9 ir svečiai varžovams buvo pasiekiami vos vienu tolimu metimu (52:55). Kėlinio pabaigoje iš toli pataikė D.Bočkovas ir A.Paškevičius sugrąžindami „Pastoliniui“ apčiuopiamą pranašumą. Rezultatas po trijų kėlinukų buvo 52:61. Ketvirtojo kėlinio pradžioje svečiai nemažino apsukų ir komandiškai puolime žaidę jie įpusėjus kėliniui jau turėjo solidų 16 taškų pranašumą (58:74). „Best 4 You“ komanda per likusį laiką taip ir nerado savo žaidimo ir jiems nepavyko atkurti intrigos šiose rungtynėse. Galutinis rungtynių rezultatas 64:77 (24:20, 12:19, 16:22, 12:16).

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

„Pastolinis“ lengvai įveikė praretėjusias „Telia“ gretas (2018 vasario 22 d., ketvirtadienis, 22:45 val.)„Pastolinis“ įrodė savo pranašumą prieš „Bitdefender ‒ Altacom“ krepšininkus (2018 vasario 05 d., pirmadienis, 22:42 val.)„Pastolinis“ gerokai patampė nervus „Omegai“, bet vistiek pralaimėjo (2017 gruodžio 19 d., antradienis, 00:38 val.)Penki prieš penkis rungtynėse ‒ „Lemora“ pergalė (2017 lapkričio 26 d., sekmadienis, 16:38 val.)Užtikrintas J. Svirkos žaidimas „Celsiui“ atnešė pergalę prieš „Best 4 You“ (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 21:29 val.)„Pastolinis“ išlygino serijos rezultatą prieš „Kesko Senukus“ (2018 kovo 20 d., antradienis, 20:50 val.)„Kesko Senukai“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Best 4 You“ ekipą (2018 kovo 06 d., antradienis, 21:48 val.)Su 1 atsarginiu žaidėju žaidę „Pastolinis“ neatsilaikė prieš „Enerstena“ krepšininkus (79:72) (2017 gruodžio 10 d., sekmadienis, 21:39 val.)„SD Ranga“ neturėjo vargo su „Best 4 You“ (2017 lapkričio 07 d., antradienis, 22:39 val.)„Pastolinis“ išsvaistė septyniolikos taškų persvarą ir krito prieš „Remza & Langvila“ (2018 sausio 26 d., penktadienis, 01:21 val.)