Kauno technologijos universitetas vs Pastolinis (67:79)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 kovo 04 d., Sekmadienis, 17:10 val. @ Kauno technologijos universiteto chemijos fakultetas, Radvilėnų pl. 19, Kaunas, LT-50254

„Pastolinis“ užtikrintai įveikė „Kauno technologijos universitetą“

2018 kovo 04 d., Sekmadienis, 19:39 val., peržiūros: 938

Kovo 4 dieną „Kauno technologijos universiteto“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Xiaomi“ pirmenybių Mažosios taurės rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Kauno technologijos universitetas“ priemė svečius „Pastolinį“. „Kauno technologijos universitetas“ buvo iškovoję devynias pergales ir aštuonis kartus buvo pralaimėję. „Pastolinio“ sąskaitoje buvo taip pat devynios pergalės ir aštuoni pralaimėjimai.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė lygiai. Antrą minutę komandas skyrė trys taškai (2:5). Vėliau aštuonis taškus be atsako pelnė „ Kauno technologijos universitetas“ (10:5). Aštuntą minutę „ Kauno technologijos universitetas“ turėjo dviejų taškų persvarą (15:13). Visgi paskutinėmis kėlinio minutėmis šeimininkų pu puolimas strigo, o „Pastolinis“ sumažino varžovų persvarą iki vieno taško (18:17).

Antrame kėlinyje komandos žaidė lygiai. Baigiantis pirmai kėlinio pusei svečių persvara ėmė didėti. Įpusėjus penktai minutei komandas skyrė devyni taškai (26:35) . Netrukus penkis taškus be atsako pelnė „ Kauno technologijos universitetas“ (31:35). Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos žaidė lygiai. Įpusėjus rungtynėms komandas skyrė devyni taškai (37:46).

Trečio kėlinio pradžioje komandos komandos apsikeitė taikliais tritaškiais metimais (40:49). Vėliau penkis taškus be atsako pelnė šeimininkai (45:49). Vėliau aštuonis taškus be atsako pelnė „Pastolinis“ (45:57). Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos žaidė lygiai ir nerezultatyviai. Sužaidus tris kėlinius komandas skyrė dešimt taškų (51:61).

Ketvirto kėlinio pirmoje pusėje komandos žaidė nerezultatyviai. Keitėsi taikliais metimais. Baigiantis pirmai kėlinio pusei komandas skyrė devyni taškai (60:69). Netrukus du iš eilės dvitaškius pataikė „Pastolinis“ (60:73). Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos žaidė lygiai, o rungtynės baigėsi rezultatu 67:79. „Pasti. tolinis“ iškovojo dešimtą pergalę, o „ Kauno technologijos universitetas“ pralaimėjo devintą kartą.

„Pastolinio“ treneris R.Vičkačka: „Šešios komandos turnyrinėje lentelėje žengia lygiai, turi po aštuonis pralaimėjimus. Atvažiavome be keletos savo lyderių. Visgi atvažiavonme su mintimis, tikslu, kad butinai turime laimėti. Turime papulti tarp penkių komandų, kurios žengs į kitą etapą. Šešios komandos žengia lygiai ir iškovoję pergalę jausimės ramiai ir lauksime kitų rezultatų. Žiūrėsime kurią galutinę vietą užimsime.“

„Slepikas Motor Sport Team“ užtikrintai įveikė „Kauno technologijos universitetą“ (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 17:33 val.)„Kesko Senukai“ ketvirtajame kėlinuke įveikė „Kauno technologijos universitetas“ (2017 gruodžio 10 d., sekmadienis, 19:26 val.)„Plastena“ išlygino serijos rezultatą prieš „Kauno technologijos universitetą“ (2018 balandžio 30 d., pirmadienis, 20:48 val.)„Ryterna“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Kauno technologijos universitetą“ (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 16:43 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė „Kauno technologijos universitetas“ (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 18:16 val.)Po atkaklios kovos „Kauno technologijos universitetas“ prasibrovė į pusfinalį (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 22:41 val.),ASU & Co ,,AngroVIS"" rungtynių pabaigoje įveikė ,,Kauno technologijos universitetas" (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 18:25 val.)„Padangynas“ nesunkiai įveikė „Pastolinio“ ekipą (2017 lapkričio 05 d., sekmadienis, 16:23 val.)Pusfinalio starte ‒ „Kauno technologijos universiteto“ pergalė (2018 balandžio 29 d., sekmadienis, 18:33 val.)Rungtynes palaužę „Bitdefender ‒ Altacom“ susitvarkė su grupės lyderiais „Kauno technologijos universitetas“ (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 20:57 val.)