Callcredit vs Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas (49:74)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 12 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ įveikė „Callcredit“ ekipą

2018 vasario 12 d., Pirmadienis, 20:56 val., peržiūros: 865

Pirmadienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko įmonių lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Callcredit“ (9/5) ir svečių teisėmis atvykę „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ (10/5).

Rungtynes sausai pradėjo „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ ekipa. Šeimininkai toliau neatrado savojo žaidimo ir buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę ( 1:8). Po pertraukėlės „Callcredit“ puolimas strigo, o svečiai didino pranašumą. Martynuo Balkui neišlaikė nervai, kuris buvo išvytas iš aikštelės ( 10:20). Per likusį laiką batalionas išlaikė susikrautą dviženklį pranašumą ( 12:24). Antrame kėlinyje toliau tarp ekipų vyko kieta ir atkakli kova, kur ne vienai komandai nepavyko įrodyti savo pranašumo ( 17:28). „Callcredit“ niekaip neatrado savojo žaidimo, o „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ mažais žingsniukais didino pranašumą – 22:45

Po ilgosios pertraukos šeimininkai toliau žaidė be ugnelės, o krepšys buvo tarsi užrištas. Vis dėlto, abi komandos sužaidė apyligiai kėlinuką ir skirtumas išliko toks pat ( 38:60) . Ketvirtasis kėlinys buvo tik formalumas. „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ neišvaistė pranašumą ir iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 49:74.

Po laimėtų rungtynių „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ ekipos trenerio asistentas, E.Rakickas, kalbėjo:

„Džiugu, kad šį kartą gausiai susirinkom. Turėjom ūgio persvarą, kas tikriausiai ir lėmė mūsų pergalę.“

„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ minimalia persvara įveikė „Coca-Colos“ ekipą (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 20:57 val.)Antroje rungtynių pusėje „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ įveikė „Ulmas“ ekipą (2017 spalio 26 d., ketvirtadienis, 19:25 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ gan lengvai patiesė „Omegą“ (2018 sausio 17 d., trečiadienis, 20:27 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ vos neprisižaidė su „Plastena“ (71:68) (2017 lapkričio 17 d., penktadienis, 23:04 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ įtikinamai įveikė savo varžovus (2017 gruodžio 12 d., antradienis, 00:11 val.)Po krepšiais dominavę „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ krepšininkai įveikė „Lietuvos geležinkelių“ ekipą (2017 spalio 18 d., trečiadienis, 22:19 val.)Atkaklioje dvikovoje „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ palaužė „RVG Baldai“ krepšininkus (2018 sausio 24 d., trečiadienis, 22:36 val.)„J. Vitkaus inžinerijos batalionas “ be didesnio vargo įveikė „Požeminės linijos ‒ POLI“ (2017 gruodžio 06 d., trečiadienis, 22:39 val.)„Ryterna“ įveikė „Juozo Vitkaus inžinerijos batalioną“ (2018 vasario 07 d., trečiadienis, 20:45 val.),,Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas" ketvirtame kėlinyje įveikė ,,Bitdefender - Altacom" (2017 lapkričio 13 d., pirmadienis, 23:06 val.)