Požeminės linijos ‒ POLI vs Plastena (94:66)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 31 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Požeminės linijos ‒ POLI“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Plastena“

2018 sausio 31 d., Trečiadienis, 20:24 val., peržiūros: 669

Trečiadienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko Įmobių lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Požeminės linijos – POLI“ (5/6) ir svečių teisėmis atvykę „Plastena“ (6/5).

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „Požeminės linijos – POLI“, kurie greitai atitolo nuo varžovų, tačiau „Plastena“ pradėjo naudotis varžovų klaidomis ir sumažino skirtumą iki minimalaus ( 14:13). Per likusį laiką šeimininkai nesugebėjo atitolti nuo varžovų ( 23:21). Antrame kėlinyje šeimininkai greitai atitrūko nuo varžovų ir įgijo 17 taškų pranašumą, bet ketvirčio pabaigoje „Plastena“ žaidė lyg ant bangos, kur skirtumas ištirpo iki 14 taškų – 46:32.

Po ilgosios pertraukos „Požeminės linijos – POLI“ demonstravo komandinį žaidimą ir pranašumas išaugo iki 19 taškų ( 58:39). Likus žaisti tris minutes svečiams niekaip nepavyko susitvarkyti su gynyba, o šeimininkai toliau žaidė lyg ant bangos ( 75:43). Ketvirtasis kėlinys buvo tik formalumas ir finalinė sistema skelbė „Požeminės linijos – POLI“ triuškinančią pergalę, rezultatu – 94:66.

Po laimėtų rungtynių „Požeminės linijos – POLI“ ekipos treneris, D.Gražys, kalbėjo:

„Varžovai susirinko tik penkiese ir galvojome, kad rungtynių pradžioje lengvai laimėsim, tačiau antroje pusėje susikaupėme ir pabėgome nuo varžovų.“

„Požeminės linijos ‒ POLI“ išplėšė pergalę prieš „Alaina & Limobus“ (52:47) (2017 gruodžio 05 d., antradienis, 23:15 val.)„Plastena“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2017 lapkričio 26 d., sekmadienis, 15:10 val.) „RVG baldai“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „Plastena“ (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 20:46 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ atsilaikė prieš „Ulmą“ (73:71) (2017 gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 21:33 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ nepasipriešino „Lemora“ (58:78) (2018 sausio 09 d., antradienis, 11:37 val.)„Hipocredit.lt“ lengvai įveikė „Požeminės linijos ‒ POLI“ ekipą ir iškovojo šeštąją pergalę paeilui (2017 lapkričio 24 d., penktadienis, 22:23 val.)Visą laiką pirmavusios „Požeminės linijos ‒ POLI“ įveikė „Plastenos“ penketuką (2017 gruodžio 12 d., antradienis, 22:24 val.)„Hipocredit.lt“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Požeminės linijos ‒ POLI“ ir nerealus M.Jakšto tritaškių pataikymas (2018 vasario 13 d., antradienis, 22:04 val.)Visas rungtynes pirmavę „Požeminės linijos ‒ POLI “ įveikė „Bidefender ‒ Altacom“ (2017 gruodžio 18 d., pirmadienis, 22:39 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ įveikė „Lietuvos geležinkelius“ ir įsirašė pirmąją pergalę (2017 lapkričio 29 d., trečiadienis, 22:00 val.)