Dakra ‒ GAGA Studio vs Hidraulinės sistemos (55:61)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gruodžio 21 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas, LT-51309

„Hidraulinėms sistemoms“ teko gerokai paprakaituoti rungtynėse prieš „Dakra ‒ GAGA Studio“

2017 gruodžio 21 d., Ketvirtadienis, 21:57 val., peržiūros: 713

Ketvirtadienį, gruodžio 21-ąją dieną, Varpo gimnazijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko D pogrupio šeimininkų „Dakra ‒ GAGA Studio“(4/4) ir svečių „Hidraulinių sistemų“ (5/3) ekipos.

Rungtynių pradžioje „Dakra ‒ GAGA Studio“ ekipai sunkiai sekėsi pralaužti „Hidraulinių sistemų“ ekipos gynybą, tad nenuostabu, jog įpusėjus pirmajam ketvirčiui šeimininkai buvo surinkę vos tris taškus ir atsilikinėjo 3:9. Kėlinuko antroje pusėje L.Čekavičius pataikė tritaškį ir „Hidraulinės sistemos“ nutolo 11:19.

Antrą kėlinuką „Dakra ‒ GAGA Studio“ pradėjo spurtu 5:0 ir priartėjo iki 16:19. Visgi, per likusias aštuonias kėlinuko minutės sugebėjo įmesti vos 2 taškus, o svečiai po T. Vasiliausko tritaškio pirmavo 18:34.

Į trečiąjį kėlinuką „Dakra ‒ GAGA Studio“ krepšininkai įšėjo visiškai kitaip nusiteikę ir po spurto priartėjo iki 33:38. Kėlinuko pabaigoje P. Kuzminsko tritaškis dar labiau leido šeimininkams priartėti. Po trijų ketvirčių rezultatas buvo 37:42.

Ketvirtajame kėlinuke taiklūs tolimi metimai leido „Dakra ‒ GAGA Studio“ ekipai priartėti iki kovinio atstumo – 53:55. Tačiau tada S.Klimkevičius pataikė dvitaškį su baudos metimu, taikliai baudas metė ir M.Kudakas su T. Vasiliausku, kas ir nulemė galutinę „Hidraulinių sistemų“ pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 55:61 (11:19, 7:15, 19:8, 18:19).

K.Šabūnas („Hidraulinės sistemos“):

„na tokia nuotaika prieššventinė. Net ir varžybos parodė tą nuotaiką, nes skubėjom, skubėjom, priskubėjom, klaidų daug, varžovai primetė mums savo žaidimą tokį neparankų šitoj salėj, greitą. Šiek tiek gal išsimušėme iš vėžių. Ne mūsų žaidimas tikrai šiandieną buvo, bet viskas ėjo sava tvarka, pergalė mūsų, džiaugiamės, šventės bus geros :) “

„Hidraulinėms sistemoms“ teko paprakaituoti rungtynėse prieš „Telia“ (2017 lapkričio 29 d., trečiadienis, 22:20 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ atsilaikė prieš „Dakra ‒ GAGA Studio“ (74:65) (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 22:45 val.)„Brentex Trailer & Partner“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Dakra ‒ GAGA Studio“ (2018 vasario 08 d., ketvirtadienis, 22:44 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Kesko Senukai“ ekipos (2017 gruodžio 05 d., antradienis, 22:52 val.)„Hidraulinės sistemos“ turėjo vargo su „Požeminės linijos ‒ POLI“ (2018 sausio 17 d., trečiadienis, 20:29 val.)„Hidraulinės sistemos“ ketvirtajame rungtynių kėlinyje nukovė „Restauratoriai & Hausa“ (86:69) (2018 vasario 20 d., antradienis, 22:04 val.)„Hidraulinės sistemos“ užtikrintai atsirevanšavo „Acme“ krepšinikams (2018 sausio 20 d., šeštadienis, 19:08 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ trijų rungtynių serijoje palaužė „Dakrą ‒ GAGA Studio“ (2018 kovo 29 d., ketvirtadienis, 22:25 val.) Best 4 You tik pačioje rungtynių pabaigoje nusileido Dakra ‒ GAGA Studio (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 21:08 val.)„Hidraulinės sistemos“ po atkaklios kovos įveikė „Slepikas Motorsport“ (2018 balandžio 05 d., ketvirtadienis, 20:42 val.)