Rimo & Patikima linija vs Modesta (98:53)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gruodžio 10 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ Garliavos Jonučių gimnazija, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

„Rimo & Patikima linija“ be didesnio vargo sutriuškino „Modestos“ ekipą

2017 gruodžio 10 d., Sekmadienis, 22:02 val., peržiūros: 668

Sekmandienį, gruodžio 10- ąją dieną, Garliavos Jonučių progimnazijos sporto salėje, buvo sužaistos KKL „Švyturys GO Nealkoholinis“ Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenybių, C pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „Rimo & Patikima linija“ ir svečių „Modesta“ komandos. Abi komandos negausiai surinko į rungtynes, tačiau C grupės autsaiderių susitikime intrigos nebuvo jau po pirmojo kėlinio. Galingai visas rungtynes žaidę šeimininkai iškovojo antrąją pergalę pirmenybėse, palikdami varžovus be visdar be pergalių.

Rungtynių pradžia nebuvo itin rezultatyvi, abi komandos bandė žaisti greitai, tačiau tokį žaidimą lydėjo klaidos ir netaiklūs metimai. Vis tik dar pirmojo kėlinuko metu svečiai ėmė tolti, naudodamiesi varžovų klaidomis jie rengė vieną greitą ataką po kitos. „Modestos“ krepšininkai nors ir sunkiai, bet antroje kėlinio po turputį pradėjo vytis varžovus ir po pirmojo kėlinio komandas skyrė 5 taškai – 18:13. Antrasis kėlinukas prasidėjo lygiu žaidimu abi komandos pagerino savo žaidimą puolime, bet svečiai negebėjo atlaikyti varžovų užduoto tempo ir po „Rimo & Patikima linija“ galingo spurto 24:5 jie jau triuškino savo varžovus. Prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė 26 taškų šeimininkų persvara – 50:24.

Antroji rungtynių dalis klostėsi panašiai kaip ir pirmoji. Puikią tritaškių seriją surengę ir net 6 tritaškius iš eilės pataikę šeimininkai turėjo jau solidų 34 taškų pranašumą, o per likusį rungtynių laiką jį po truputį didino ir užtikrintai iškovojo savo antrąją pergalę rezultatu 98:53 (18:13, 32:11, 29:12, 19:17).

„Rimo & Patikima linija“ krito prieš „Vilmistą“ (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 20:02 val.)„Brentex Trailer & Partner“ sutriuškino „Modestos“ krepšininkus (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)Vos 37 taškus sukrapščiusi „Rimo & Patikima linija“ neturėjo šansų prieš „Restauratoriai & Hausa“ ekipą (2017 lapkričio 26 d., sekmadienis, 19:10 val.)„Bitdefender ‒ Altacom“ be didesnio vargo sutriuškino „Rimo & Patikima linija“ (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 20:01 val.)„Celsis“ neturėjo vargo su „Modesta“ (2017 gruodžio 12 d., antradienis, 22:55 val.)Ketvirtajame kėlinuke užstrigusi „Rimo & Patikima linija“ krito prieš „Alaina & Limobus“ (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 21:23 val.)Vos 45 taškus įmetusi „Rimo & Patikima linija“ neturėjo šansų prieš „Brentex Trailer & Partner“ (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 19:24 val.)„Best 4 You“ be vargo įveikė „Modestą“ (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 21:33 val.)Keturiese rungtynėse likę „Rimo & Patikima linija“ žaidėjai neatsilaikė prieš „Remza & Langvila“ krepšininkus (2018 vasario 22 d., ketvirtadienis, 22:08 val.)„Rapala“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Modesta“ (2017 lapkričio 04 d., šeštadienis, 17:55 val.)