Pastolinis vs Padangynas.lt (52:72)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 05 d., Sekmadienis, 15:00 val. @ Elektrėnų profesinio mokymo centras, Rungos g. 18, Elektrėnai, LT-26109

„Padangynas“ nesunkiai įveikė „Pastolinio“ ekipą

2017 lapkričio 05 d., Sekmadienis, 16:23 val., peržiūros: 846

Sekamdienį Elektrėnų sporto salėje įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės , kuriose susitiko „Pastolinis“ ir svečių teisėmis atvykę „Padangynas.lt“.

Rungtynes „Padangynas.lt“ pradėjo užtikrintu puolimu prieš zoninę gynybą ( 0:8). Darius Bočkovas vienintelis rinkto taškus pas šeimininkus ir skirtumas ištirpo iki trijų taškų. Vis dėlto, kėlinuko pabaigoje „Padangynas.lt“ smeigė keletą svarbių tritaškių metimų , kur pranašumas išaugo iki dviženklio ( 9:19). Antrą kėlinuką svečiai pradėjo „sausa“ atkarpa 7:0. „Pastoliniui“ niekaip nesisekė įveikti kietos varžovų gynybos, o D.Bočkovas toliau tempė komandą ant pečių. Per likusį laiką kauniečiai išsaugojo 17 taškų pranašumą – 22:39.

Po ilgosios pertraukos svečiai toliau išlaikė iniciatyvą savose rankose ir mažais žingnsiukais didino pranašumą ( 34:58). Ketvirtasis kėlinukas buvo tik formalumas. Vis dėlto, „Pastolinis“ nežadėjo taip lengvai pasiduoti , kur surengė spurtą ir sumažino skirtumą iki 20 taškų, tačiau „Padangynas.lt“ išsaugojo pranašumą , kur iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 52:72 (9:19, 13:20, 12:19, 18:14)

„Padangynas.lt“ įveikė „Hidraulines sistemas“ (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 17:00 val.)„Hipocredit.lt“ užtikrintai įveikė „Padangynas.lt“ ekipą (2018 vasario 26 d., pirmadienis, 20:15 val.)„Padangynas.lt“ lengvai susitvarkė su „Lemora“ (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 21:11 val.)„Padangynas.lt“ ir antrose aštunfinalio rungtynėse įveikė „Juozo Vitkaus inžinerijos batalioną“ (2018 kovo 23 d., penktadienis, 21:39 val.)„Pastolinis“ užtikrintai įveikė „Kauno technologijos universitetą“ (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 19:39 val.)„Pastolinis“ lengvai įveikė praretėjusias „Telia“ gretas (2018 vasario 22 d., ketvirtadienis, 22:45 val.)Ilgesnį žaidėjų suolelį turėjusi „SD Ranga“ rungtynių pabaigoje įveikė „Pastolinį“ (2017 gruodžio 07 d., ketvirtadienis, 00:03 val.)Gynybinio stiliaus rungtynėse „Padangynas.lt“ įveikė „Lemorą“ (2017 lapkričio 02 d., ketvirtadienis, 22:22 val.)Po pirmosios nesėkmės atsigavęs „Pastolinis“ antrą kartą įveikė „Kesko Senukai“ ekipą (2018 kovo 27 d., antradienis, 22:22 val.)Visas rungtynes pirmavęs „Pastolinis“ įveikė „Rimo & Patikima linija“ (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 21:27 val.)